رستوران زعفران (Zafferano)

زعفران
اطلاعات رستوران زعفران
شهر باکو
تلفن 24 24 404 12 994+
وب سایت
آدرس فارسی آذربایجان، باکو، خیابان ناتیچیلار، هتل فور سیزِن، رستوران زعفران
آدرس انگلیسی 1 Neftchilar Ave, Baku 1095, Azerbaijan

توضیحات رستوران زعفران باکو

در هتل پنج ستاره فور سیزن در شهر باکو، رستوران فوق العاده زعفران چون ستاره ای درخشان خودنمایی میکند.

همه چیز در این رستوران حس آرامش را به مهمانان انتقال میدهد، رنگ سفید، رنگ غالب بکار رفته در رستوران زعفران است که محیطی رویایی را ایجاد کرده است و ترکیب رنگ های دیگر تضاد زیبایی را به وجود آورده است. مبلمان و میز و صندلی های شیک در طراحی دکوراسیون رستوران زعفران، نقش بسزایی را داشته و میزها با گلدان های گل طبیعی که رنگ های تند و زیبایی دارد ترکیب باشکوهی را ساخته است.

با ورود به رستوران لوکس زعفران، حس خوشایندی در شما ایجاد خواهد شد و در محیطی آرام و لاکچری ساعات خوشی خواهید گذراند. 

رستوران زیبای زعفران باکو

پنجره های بلند، فضای رستوران را غرق در نور کرده و چشم انداز زیبایی از باغ سرسبز را به تصویر میکشد. رستوران زعفران، قسمت مجزایی در تراس هم دارد که به همان اندازه شیک و لوکس بوده با این تفاوت که در هوای مطبوع و آزاد منظره فوق العاده ای از شهر باکو را نیز برایتان به نمایش میگذارد و در طبیعتی دوست داشتنی محیطی سراسر آرامش و زیبایی را در اختیارتان میگذارد.

در رستوران زعفران میتوانید هرکدام از وعده های غذایی "صبحانه - ناهار و یا شام" را نوش جان کنید. بوفه صبحانه بسیار کامل و متنوع میباشد و بهترین صبحانه را میتوانید میل کنید. در منوی غذایی این رستوران انواع غذاهای آذربایجانی - مدیترانه ای - ایتالیایی و بین المللی وجود دارد. غذاها توسط تیم حرفه ای از آشپزهای نامی طبخ میشود و با طعمی لذیذ و تزئینی زیبا و هنرمندانه برایتان سرو میشود.

رستوران زعفران باکو

شما برای جشن ها و مهمانی هایتان میتوانید به رستوران زعفران بیایید و در محیطی لوکس و مجلل بهترین پذیرایی را از مهمانانتان انجام دهید.

زعفران رستورانی است که باید بروید و طعم غذاهای بی نظیرش را در محیطی باشکوه و سرشار از آرامش بچشید. رستوران زعفران باکو تجربه ای تکرار نشدنی را برایتان رقم میزند.

تور ارزان باکو