رستوران اسکای گریل (Sky Grill)

اسکای گریل
اطلاعات رستوران اسکای گریل
شهر باکو
تلفن 00 50 464 12 994+
وب سایت
آدرس فارسی آذربایجان - باکو
آدرس انگلیسی 1B Azadlig Avenue, Baku 1000, Azerbaijan

توضیحات رستوران اسکای گریل باکو

از طرفداران غذاهای گریل و باربیکیو هستید؟؟!!!!!

پس حتما به رستوران اسکای گریل باکو بیایید...... بهترین غذاهای گریل و باربیکیو در این رستوران طبخ میشود.

در طبقه بیست و چهارم هتل هیلتون، رستوران لوکس اسکای گریل در محیطی آرام و شیک قرار گرفته است. چشم انداز حیرت انگیزی از شهر باکو و دریا از رستوران اسکای گریل به تصویر کشیده شده است و میتوانید تمام زیبایی شهر را نظاره گر باشید. رستوران اسکای گریل یکی از بهترین و مدرن ترین رستوران های باکو است که محیطی شیک و باشکوهی را برای کسانی که خاص پسند هستند ایجاد کرده است.

رستوران لوکس اسکای گریل باکو

اگر برای ماه عسل به باکو آمده اید برای داشتن شبی رمانتیک باید به رستوران اسکای گریل بروید و در محیطی مجلل و زیبا شب عاشقانه ای را سپری کنید. بهترین غذاها را در این رستوران میتوانید سفارش دهید و از طعم بی نظیر آنها لذت ببرید. غذاهای دریایی و استیک اسکای گریل زبانزد بوده و پیشنهاد ما به شما سفارش این غذاها میباشد.

غذاها با ظرافت و هنرمندی تمام در بشقابها تزئین شده و برایتان سرو میشود. در کنار غذا شما میتوانید نوشیدنی های عالی را سفارش بدهید و از خوردن آنها لذت ببرید.

شما میتوانید در تراس یا در فضای داخلی رستوران میزتان را انتخاب کنید و در دو حالت شما در محیطی خاص و آرام غذایتان را میل خواهید کرد. رستوران اسکای گریل انتخاب شایسته ای برای خوردن غذایی عالی در رستورانی لاکچری میباشد.

تور ارزان باکو