رستوران پلنت یوکا (Planet Yucca )

پلنت یوکا
اطلاعات رستوران پلنت یوکا
شهر کوش آداسی
تلفن 69 07 612 256 90+
وب سایت Website
آدرس فارسی ترکیه - کوش آداسی
آدرس انگلیسی Camikebir Mahallesi, Sağlık Caddesi No 65, 09400 Kuşadası/Aydın, Turkey

توضیحات رستوران پلنت یوکا کوش آداسی

در مرکز کوش آداسی رستوران پرطرفدار پلنت یوکا قرار گرفته است که از صبح تا شب پذیرای گردشگران میباشد. همه ی ما تجربه غذا خوردن همراه با موسیقی زنده را داشته ایم در پلنت یوکا هم میتوانیم در کنار موسیقی زنده غذایمان را میل کنیم و بیشتر لذت ببریم. غذا خوردن در محیط شاد، اشتها را بیشتر کرده و بدون شک غذا دلچسب تر خواهد شد.

شما میتوانید بر طبق سلیقه تان میزهای داخل و یا میزهایی که در فضای باز چیده شده اند را انتخاب کنید. حتی امکان رزرو میز نیز وجود دارد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد رستوران پلنت یوکا، خدمات ترانسفر رایگان آن برای کسانی است که در کوش آداسی اقامت دارند. همچنین برای جشن ها و مهمانی هایتان میتوانید روی رستوران پلنت یوکا حساب کنید و پذیرایی از مهمانانتان را به پرسنل خوش برخورد آنجا بسپارید.

ترک ها بسیار مهمان دوست و مهربان هستند و  شما در رستوران پلنت یوکا به این حقیقت پی خواهید برد، زیرا خدمه و پرسنل رستوران با مهربانی و در کمال احترام و صمیمیت با شما برخورد میکنند و هرآنچه نیاز داشته باشید را برایتان فراهم میکنند. بطوری که در محیط گرم و صمیمی این رستوران احساس خوشایندی خواهید داشت و از لحظاتی که آنجا سپری میکنید لذت میبرید.

در کنار تمام این امتیاز های ویژه، غذاهای رستوران پلنت یوکا هم طرفداران بسیاری دارد. غذاهای خوش طعم که به بهترین شکل برایتان سرو میشود و طعم آنها را هرگز فراموش نمیکنید.

برنامه های شاد و موسیقی زنده که هر شب در رستوران برپا است ، محیط پر هیجان و جذابی را ایجاد کرده که افراد بسیاری را به سمت رستوران پلنت یوکا میکشاند. با سفر به کوش آداسی حتما به رستوران پلنت یوکا بروید و شب فوق العاده ای را کنار خانوادتان بگذرانید و غذاهای لذیذی را نوش جان کنید.

تور ارزان کوش آداسی