رستوران پارک سمندان (Park Samdan Resturant)

پارک سمندان
اطلاعات رستوران پارک سمندان
شهر استانبول
تلفن -
وب سایت
آدرس فارسی ترکیه - استانبول
آدرس انگلیسی Mim Kemal Öke Caddesi 18, Nişantaşı, Şişli

توضیحات رستوران پارک سمندان استانبول

اینکه قبل از سفرتان به هر جایی، رستوران های معروف و خوب آن شهر را بررسی و شناسایی کنید از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تا بتوانید غذاهایی با کیفیت بالا را در بهترین رستوران ها نوش جان کنید. اگر میخواهید به استانبول سفر کنید بهتر است با رستوران های معروفش آشنا شوید:

یکی از رستوران های معروف و پر طرفدار شهر توریستی استانبول، رستوران پارک سمندان است. این رستوران در سال 1981 افتتاح شده است و در بخش اروپایی استانبول قرار دارد. محبوبیت این رستوران بین مردم استانبول و توریست ها بسیار زیاد است.

پارک سمندان استانبول

لذیذترین غذاهای محلی ترکی ، فرانسوی، ایتالیایی و بین المللی در رستوران پارک سمندان، از بهترین و تازه ترین مواد اولیه تهیه میشود. سالیان سال است که این رستوران پذیرای مهمانانش است و همچنان کیفیت بالای غذاهای خود را حفظ  و رضایت مشتریانش را جلب کرده است. سرآشپز مشهور " حسن آتاکورسوی" تمام هنر خود را در طبخ غذاهای بی نظیر رستوران پارک سمندان به خرج داده است به طوریکه هیچگاه مزه غذاهای آن را فراموش نخواهید کرد.

معماری و دکوراسیون رستوران پارک سمندان زیبا و مجلل است. چشم انداز دریا و فضای سبز را در این رستوران در اختیار خواهید داشت و میتوانید میزهای فضای باز یا بسته را به دلخواه انتخاب یا رزرو کنید. در هر صورت در فضایی با طراحی چشمگیر و میزهایی با دکور حرفه ای را خواهید داشت که در کنار عزیزانتان لحظاتی عالی را سپری خواهید کرد. برای جشن ها و مهمانی هایتان هم میتوانید رستوران پارک سمندان را انتخاب کنید تا با منویی خوش رنگ و طعم از مهمانانتان پذیرایی کند.

تمام غذاهایی که در منوی رستوران گنجانده شده است لذیذ و خوشمزه است ولی معروف ترین و پرطرفدارترین غذاهای آن: سوپ گوشت بره ، پودینگ شیر بادام ، دنده گوشت گاو است. ماهی - خرچنگ - فیله گوشت و انواع دسرها و نوشیدنی ها نیز قابل سفارش است.

رستوران لوکس پارک سمندان را به یاد داشته باشید تا با سفر به استانبول غذاهای بی نظیرش را نوش جان کنید.