رستوران سانس (Sans Restaurant)

سانس
اطلاعات رستوران سانس
شهر استانبول
تلفن 3838 280 212 90+
وب سایت Website
آدرس فارسی تركيه، استانبول، لونت، خيابان پالميه، خيابان هاسي آديل
آدرس انگلیسی Hacı Adil Caddesi Palmiye Sokak No:1, 1. Levent, 34330, Turkey

توضیحات رستوران سانس استانبول

در سال 1992، ویلای دو طبقه ای با معماری بسیار زیبا و بی نظیر در باغی سرسبز ساخته شد که رستوران سانس در آن افتتاح گردید. سانس، یکی از بهترین رستوران های استانبول میباشد. فضای باغ مانند رستوران که در فصل بهار و تابستان باز است، یکی از ویژگی های سانس است که طرفداران بیشماری را به این رستوران میکشاند تا در طبیعتی زیبا و هوایی مطبوع از میل کردن غذا بیشتر لذت ببرند.

منوی رستوران سانس، انواع غذاهای ترکی - مدیترانه ای و اروپایی را در خود گنجانده است. آشپز های حرفه ای زیر نظر سرآشپز، بهترین و لذیذترین غذاها را طبخ میکنند. سرو غذاها با بهترین تزئین انجام میشود تا ظاهر آنها هم اشتهای شما را برانگیزد. طعم غذاها بسیار دلچسب و فراموش نشدنی است و محیط شیک رستوران، شما را بارها و بارها به آنجا میکشاند و با یکبار امتحان کردن غذاهایش از طرفداران پروپاقرص آن خواهید شد.

غذای رستوران سانس

غذای لذیذ رستوران سانس

ظرفیت فضای داخلی رستوران 80 نفر است و شما میتوانید طبق سلیقه تان فضای باز یا بسته را برای نوش جان کردن غذای دلخواهتان انتخاب کنید. امکان رزرو میز مورد نظرتان از قبل امکان پذیر است و در داخل رستوران میتوانید از اینترنت رایگان نیز استفاده کنید. رستوران سانس برای برگزاری جشن ها و مهمانی های شما نیز آماده پذیرایی است و محیط فوق العاده ای را برای جشن های شما فراهم میکند.

در رستوران سانس، همه چیز برای داشتن لحظاتی بی نظیر آماده است تا شما غذاهای فوق العاده را بچشید و در مکانی لوکس کنار عزیزانتان خاطراتی به یاد ماندنی بسازید. با سفر به استانبول حتما به رستوران سانس بروید تا از طرفداران آن بشوید.