رستوران کالیون (Kalyon Restaurant)

کالیون
اطلاعات رستوران کالیون
شهر کوش آداسی
تلفن 00902566126785
وب سایت
آدرس فارسی ترکیه - کوش آداسی
آدرس انگلیسی Camikebir Mahallesi, Sağlık Cad. No:38, 09400 Kuşadası/Aydın, Turkey

توضیحات رستوران کالیون کوش آداسی

بدون شک محیطی که در آن میخواهیم غذا بخوریم بسیار مهم است و با سفر کردن به کشورها و شهرهای مختلف به دنبال رستوران هایی با موقعیتی خاص و عالی خواهیم بود. رستوران هایی که در نزدیکی دریا و اسکله ها هستند دارای امتیاز ویژه بوده و همیشه گردشگران را به سوی خود جذب میکنند.

در کوش آداسی ، در کنار دریا، با هوا و چشم اندازی بی نظیر و زیبا رستوران لوکس کلیون تاسیس شده است. این رستوران زیبا در کوش آداسی  با غذاهایی لذیذ و خوش طعم از گردشگران پذیرایی میکند. این رستوران بسیار پرطرفدار است و به جز غذاهای خوشمزه اش ، نزدیکی به دریا از مهمترین دلایلش است.

شما میتوانید با خانوادتان در کنار ساحل غذای دلخواهتان را میل کرده و لحظات خوشی را در رستوران کلیون سپری کنید. ورودی رستوران و فضای بیرونش با چراغ هایی نورپردازی شده و تزئینات زیبایی درختان را مزین کرده است. امکان نشستن هم در داخل هم بیرون رستوران امکان پذیر است. بیشتر دکور رستوران با چوب است و در طراحی داخلی آن از سنگ استفاده شده.

اگر از دوستداران پیتزا هستید این مژده را به شما میدهیم که در کوش آداسی در رستوران کلیون میتوانید بهترین پیتزا را سفارش داده و نوش جان کنید. ولی به جز پیتزا غذاهای دیگری چون غذاهای ایتالیایی - مکزیکی - چینی - هندی و ترکی هم در این رستوران طبخ و سرو میشود.

تلویزیونی که در رستوران قرار گرفته در زمانهایی که بازیهای فوتبال و لیگ برتر برگزار میشود به طور مستقیم مسابقات را برای مهمانانش پخش میکند.

غذاهایی لذیذ را در سفر به کوش آداسی در رستوران ساحلی کلیون نوش جان کنید.

 تور ارزان کوش آداسی