رستوران آسمانی (ASMANI)

آسمانی
اطلاعات رستوران آسمانی
شهر آنتالیا
تلفن 2021 316 242 90+
وب سایت Website
آدرس فارسی آنتالیا - ترکیه
آدرس انگلیسی Muratpaşa Mahallesi, Şirinyalı Lara Caddesi No:24 Kat: 10, 07100 Antalya, Turkey

توضیحات رستوران آسمانی آنتالیا

رستوران آسمانی 

آنتالیا شهری توریستی گردشگری که پایتخت کشور ترکیه است با آب و هوای مناسبش و تابستان های گرم و طولانی اش باعث شده سالانه افراد فراوانی برای گردش ، تفریح و خرید وارد این شهر شوند . شهری که در آن میتوانید با هزینه ای نه چندان زیاد خوش بگذرانید و از سفرتان لذت ببرید . حال باید رستوران ها و غذاخوری هایی باشد که پاسخگوی این حجم وسیع از مسافران باشد . /Images/Pictures/Others/2129b596-4c77-4c45-8311-954730231238.jpg

رستوران آسمانی از رستوران های شیک و لوکس شهر توریستی آنتالیا محسوب میشود . رستوران لاکچری ای که در منطقه ی لارا قرار گرفته . در این رستوران انواع و اقسام غذاهای ایتالیایی و بین المللی با ظرافتی خاص و تنوع زیاد سرو میشود . 

رستوران لوکس آسمانی به دلیل قرار گرفتن در مرتفع ترین مکان آنتالیا چشم اندازی بینظیر و فوق العاده از سطح دریا و مناظر اطراف به شما میدهد و شما میتوانید با تماشای این فضاهای دل انگیز غذایتان را میل کنید . 

فضای داخلی رستوران شیک آسمانی آنتالیا ترکیه

این رستوران لاکچری در طبقه ی دهم یک هتل شیک قرار گرفته و تنها 500 متر با دریا فاصله دارد و شما میتوانید بعد از خوردن غذایی خوش مزه و خاص به ساحل بروید و قدم بزنید . 

ناگفته نماند قیمت های غذاهایی که در این رستوران میل میکنید کمی گران است اما با توجه به کیفیتی که ارائه میدهد بسیار مناسب میباشد . اگر میخواهید غذایی متفاوت با طعمی بی نظیر را میل کنید حتما سری به این رستوران بزنید .