رستوران سراسر (Seraser)

سراسر
اطلاعات رستوران سراسر
شهر آنتالیا
تلفن 6015 247 242 90+
وب سایت Website
آدرس فارسی آنتالیا - ترکیه
آدرس انگلیسی Antalya - turkey

توضیحات رستوران سراسر آنتالیا

رستوران سراسر 

آنتالیا از قطب های اصلی گردشگری کشور ترکیه است که سالیانه حجم زیادی از افراد از نقاط مختلف جهان به بهانه های مختلف راهی این کشور میشوند . عده ای برای تفریح ، عده ای برای خرید و عده ای برای کار و تجارت . حال با ورود این حجم گردشگر و توریست متقابلا باید غذاخوری و رستوران هایی باشد که پاسخگوی این حجم انسان باشد . 

فضای نشستن رستوران زیبای سراسر  آنتالیا ترکیه رستوران سراسر از رستوران های منحصر به فرد در شهر توریستی آنتالیا است ، رستورانی که انواع غذاهای دریایی ، ترکی ، اروپایی ، مدیترانه ای و بین المللی را سرو میکند . 

این رستوران بسیار مناسب برای زوج ها و خانواده های است چرا که فضایی رمانتیک و آرام دارد که به شما حق انتخاب میدهد که در فضای باز غذایتان را میل کنید با فضای بسته . 

رستوران لوکس سراسر آنتالیا ترکیه این رستوران در خانه ای 300 ساله ساخته شده و چشم اندازی زیبا از آب های نیلگون مدیترانه به شما خواهد داد . تمامی غذاها در این رستوران با مواد تازه پخته و سرو میشود و چنان طعم بینظیری دارد که در کمتر جایی نظیر آن را خواهید دید .

امکانات رستوران سراسر 

اینترنت رایگان ، لژ خانوادگی ، قسمت های جدا با امکانات لازم جهت برگذاری جلسات ، مهمانی و ضیافت ها ، پارکینگ و صندلی چرخ دار برای افراد ناتوان و معلولین از امکاناتی است که در رستوران برای افراد قابل دسترسی است .