رستوران میرمهنا (MirMahna)

میرمهنا
اطلاعات رستوران میرمهنا
شهر کیش
تلفن 0764422855
وب سایت
آدرس فارسی جزیره کیش
آدرس انگلیسی Kish Island - Iran

توضیحات رستوران میرمهنا کیش

در نزدیکی اسکله، رستوران ساحلی پرطرفداری هست بنام میرمهنا. رستورانی با فضای گرم و صمیمی که به زیبایی دکور شده است و شما را از انتخابتان راضی میکند. ورودی سرسبز رستوران میرمهنا استقبال زیبا و متفاوتی از شما میکند.

رستوران میرمهنا با انواع غذاهای ایرانی و فرنگی از مهمانان پذیرایی میکند. غذاهای خوش طعم که به زیبایی سرو میشوند با انواع نوشیدنی های دلچسب در اختیار شماست تا ناهار و یا شام لذیذی را در کنار عزیزانتان میل کنید. انواع کباب - غذاهای دریایی - استیک انتخابهای شما در میرمهنا میتوانند باشند. سالاد بار این رستوران با انواع سبزیجات و سیفیجات تازه و سالادهای مختلف به صورت سلف سرویس میباشد. در ساعات دیگر روز، منوی کافی شاپ  میرمهنا با انواع نوشیدنیها و کیک و بستنی از شما سفارش میپذیرد.

از ویژگیهای این رستوران، نزدیکی به دریا میباشد که میتوانید هم در زمان صرف غذا از مناظر دریا و ساحل لذت ببرید هم قبل یا بعد از غذا با پیاده روی در ساحل مرجانی روحتان را تازه کنید.

موزیک زنده در رستوران میرمهنا همیشه محیطی شاد را برایتان فراهم میکند تا از غذایتان بیشتر لذت ببرید و ساعات خوشی را سپری کنید. رستوران میرمهنا یکی دیگر از رستوران های پرطرفدار و معروف جزیره کیش است که مشتریان خود را همیشه راضی نگه میدارد و کیفیتی ثابت و عالی در طبخ و سرو غذاهایش دارد.

رستوران و کافه ساحلی میرمهنا در محیطی رویایی آماده پذیرایی از شماست. هنگام سفر با تور لاکچری کیش رستوران میرمهنا را بخاطر بسپارید.

تور ارزان کیش