رستوران رستوران فیروزه (Firuze Restaurant)

رستوران فیروزه
اطلاعات رستوران رستوران فیروزه
شهر باکو
تلفن 45 65 318 50 994+
وب سایت
آدرس فارسی آذربایجان - باکو
آدرس انگلیسی 53Istiglaliyyat, Baku 1005, Azerbaijan

توضیحات رستوران رستوران فیروزه باکو

رستوران فیروزه یکی دیگر از بهترین رستوران های باکو میباشد که با انواع غذاهای محلی و اروپایی از مهمانانش پذیرایی میکند. این رستوران حدود ده سال است که مشغول به کار میباشد و طی این سالها همیشه تلاشش جلب رضایت مشتریان بوده است. تیم آشپزی این رستوران با ذوق بسیار زیاد و به صورت حرفه ای بهترین غذاها را طبخ میکنند.

محیط رستوران به صورت سنتی دکور شده است و با صنایع دستی و نقاشی های زیبای آذربایجانی تزئین شده است که مشتریان  در این محیط گرم و صمیمی لحظات خوشی را کنار عزیزانشان بگذرانند. فضای سنتی رستوران با ذوق و سلیقه ایرانیان هماهنگ است و قطعا میل کردن ناهار یا شام در این رستوران برای ایرانیان بسیار خوشایند خواهد بود. رستوران فیروزه در میدان چشمه یا فانتن قرار دارد که این میدان نیز از جاهای گردشگری باکو میباشد و میتوانید بعد از گشت و گذار در این محله دیدنی برای صرف ناهار یا شام به رستوران فیروزه بروید و با خوردن غذایی لذیذ روزتان را لذت بخش تر کنید.

رستوران فیروزه در زیر زمینی که انباربزرگ شراب قدیمی مربوط به صدها سال پیش است قرار دارد و بسیار دیدنیست.  تمام غذاهای این رستوران خوش طعم و لذیذ هستند ولی بهترین غذای این رستوران ساج - گوشت گاو - ماهی و سالاد آذربایجانی است که با بهترین و تازه ترین سبزیجات تهیه میشود. با انتخاب این رستوران میتوانید طعم بهترین غذاها را بچشید و خاطرات خوشی را از سفرتان با تور ارزان باکو ثبت کنید.

تور ارزان باکو