رستوران رستوران نارقیز (Restaurant Nargiz)

رستوران نارقیز
اطلاعات رستوران رستوران نارقیز
شهر باکو
تلفن 76 10 599 55 994+
وب سایت
آدرس فارسی آذربایجان - باکو
آدرس انگلیسی Azerbaijan- Baku

توضیحات رستوران رستوران نارقیز باکو

کشور آذربایجان از لحاظ فرهنگی بسیار به ایران مخصوصا شهرهای شمال غربی شبیه است زیرا زمانی جزئی از خاک ایران بوده. بنابراین از لحاظ غذایی هم به هم نزدیک هستند و کسانی که به این کشور سفر میکنند خیالشان راحت باشد که طعم لذیذ غذاهای آذربایجان با مزاجشان هماهنگ خواهد بود.

یکی از رستوران های خوب آذربایجانی که در شهر باکو قرار دارد، رستوران نارقیز است که انواع غذاهای آذربایجانی، گرجستانی و روسی را در منوی خود گنجانده است. فضای این رستوران بسیار گرم و سنتی میباشد و دیوارها با  فرشها و صنایع دستی آذربایجانی به زیبایی دکور شده است تا حال و هوای شهر باکو را به خوبی لمس کنید. غذاهای لذیذ و خوش طعم این رستوران قطعا شمارا راضی خواهد کرد. تجربه بی نظیری از خوردن غذاهای آذربایجانی و گرجستانی را در رستوران نارقیز خواهید داشت. غذاها کاملا حرفه ای طبخ و به زیبایی تزئین میشوند تا نظر مهمانان را جلب کنند.

غذاهایی که به شما پیشنهاد میشود در رستوران نارقیز حتما امتحان کنید دلمه برگ، سوپ لوبیا و سالاد گرجستانی است. دلمه ها در ظرف های سفالی پخته و سرو میشود که طعم شگفت انگیزی به آنها میدهد. دلمه یکی از غذاهای ملی آذربایجان است و مانند ایران انواع مختلف دلمه مثل فلفل و گوجه فرنگی و بادمجان را دارد.

در رستوران نارقیز شب به یادماندنی ای را درکنار خانوادتان بگذرانید و لذیذترین غذاها را نوش جان کنید.

تور ارزان باکو