رستوران کافه حرم استانبول (Harem Istanbul Cafe & Restaurant)

کافه حرم استانبول
اطلاعات رستوران کافه حرم استانبول
شهر استانبول
تلفن 905376624764+
وب سایت Website
آدرس فارسی ترکیه، استانبول، سلطان احمد، خیابان بیکی یوردو شماره ۶، محله علمدار، کافه رستوران حرم استانبول
آدرس انگلیسی Harem Istanbul Cafe & Restaurant, Alemdar Mahallesi, No, Biçki Yurdu Sokak No:۶, ۳۴۱۱۰ Sultanahmet/İstanbul, Turkey

توضیحات رستوران کافه حرم استانبول استانبول

یکی از برترین و لوکس ترین رستوران های وبسایت تریپ ادوایزر واقع در استانبول ترکیه

با توجه به ارزان بودن استثنایی قیمت غذاها و نوشیدنی های این رستوران قدیمی و سنتی و فضای تاریخی و صمیمی این رستوران و گارسون های لبخند به لب و صمیمی و همچنین طیف غذایی و مواد اولیه بسیار متنوع و گسترده , این رستوران یکی از گزینه های بسیار به صرفه و پیشنهادی ما بشما است.

سبک منوی رستوران : غذاهای ترکی استامبولی، آسیای میانه و خاورمیانه، غذاهای دریایی مدیترانه ای، غذاهای اسلامی حلال، گیاهی وجترین

ارزیابی هزینه ای : مناسب و متوسط قیمت بین 30 تا 80 لیرترکیه

وعده : صبحانه دیروقت(سحری)، نهار، شام، شام دیروقت - تقریبا 24 ساعته و تمام وقت

با کافه رستوران حرم استانبول یک سفر گردشگری خوشمزه در استانبول را تجربه خواهید کنید. این رستوران تاریخی هم مثل اکثر رستوران های استانبول در محله سلطان احمد ترکیه قرار دارد و پس از گردشی تاریخی و فرهنگی در استانبول گزینه مناسبی برای صرف غذای لذیذ و خوشمزه در هر یک از ساعات شبانهروز است. کباب های دیسی و غذاهای سنتی استانبولی و ترکی این کافه رستوران توصیه می شوند. 

از جمله دیگر امکانات جانبی این رستوران می توان به قابلیت رزرو غذا و میز، غذای بیرون بر، امکان نشستن در فضای بیرونی خوش آب و هوای رستوران، تلویزیون بزرگ، دسترسی مناسب برای صندلی چرخدار و معلولین و جانبازان، قبول ویزاکارت و مسترکارت، وایفای رایگان همگانی و عمومی اشاره کرد.

ساعات سرو غذای رستوران:  ۱۱:۰۰ صبح تا ۱۲:۰۰ نیمه شب وعده سحری

آدرس: ترکیه، استانبول، سلطان احمد، خیابان بیکی یوردو شماره ۶، محله علمدار، کافه رستوران حرم استانبول