رستوران سوئپت اوی (Swept Away )

سوئپت اوی
اطلاعات رستوران سوئپت اوی
شهر بالی
تلفن 606 973 361 62+
وب سایت Website
آدرس فارسی اندونزی - بالی
آدرس انگلیسی Unnamed Road، Ubud، Kabupaten Gianyar، Bali ۸۰۵۷۱، Indonesia

توضیحات رستوران سوئپت اوی بالی

غذا خوردن همیشه باید سرگرم کننده و کمی پرماجرا باشد؛ و تنوع غذا همیشه موضوعی است که مورد توجه قرار میگیرد. هیچوقت ،هیچ جایگزینی برای کیفیت، طراوت و یا طعم غذا وجود ندارد. پس برای تجربه غذایی بی نظیر در محیطی سرگرم کننده و بی نظیر در بالی، رستوران سوئپت را انتخاب کنید.

برای اینکه غذاها طعم ویژه و منحصر به فردی داشته باشند تیم آشپزی رستوران سوئپت محصولات و مواد اولیه خود را از محصولات ارگانیک تهیه میکند. خدمات بسیار عالی و استقبال گرم پرسنل از مهمانان مهمترین نکاتیست که در این رستوران رعایت میشود.

فضای رمانتیک و آرام این رستوران با میزهایی که هنرمندانه با شمع و گل دکور شده اند شما را عاشق این رستوران میکند. به طوریکه بارها و بارها به اینجا خواهید آمد تا لذیذترین غذاها را در زیباترین و دنج ترین رستوران میل کنید و خاطرات شیرینی را در سفرتان به بالی ثبت کنید. چشم انداز رودخانه و طبیعت سبز و دل انگیز رستوران سوئپت شما را محصور میکند تا ساعتها آنجا بمانید و در کنار عزیزانتان اوقات خوشی را سپری کنید.

غذاهای رستوران سوئپت هنرمندانه طبخ میشود و با طعم لذیذ و تزئین حرفه ای طرفداران بیشماری دارد. قطعا شما هم با یکبار امتحان از طرفدارای پروپاقرص این رستوران خواهید شد. تمام آنچه از یک رستوران رویایی در ذهن خود دارید را در سوپت میتوانید در واقعیت لمس کنید. فضای سبز، هوای دل انگیز در کنار رودخانه - دکوراسیون فانتزی و عاشقانه و در نهایت غذایی با طعم بی نظیر تا شما کاملا راضی باشید.

یادتان باشد هنگام سفر به بالی برای گذراندن شبی فوق العاده و عاشقانه و یا صرف کردن ناهاری سبک و خوش طعم در طبیعت زیبا حتما به رستوران سوئپت اوی بروید.

تور ارزان بالی