رستوران خانه برگر سیاه (Black House Burger)

خانه برگر سیاه
اطلاعات رستوران خانه برگر سیاه
شهر بالی
تلفن 775 233 47 815 62+
وب سایت Website
آدرس فارسی اندونزی - بالی
آدرس انگلیسی No.1 Blok A Jalan Patimura 80361 Kuta Kab. Badung, Bali

توضیحات رستوران خانه برگر سیاه بالی

همبرگر، غذای لذیذی که طرفداران بسیاری دارد. بدون شک تمام مردم همبرگر را دوست دارند و انواع مختلف آن را امتحان کرده اند. به هرجای دنیا که سفر کنید میتوانید این خوشمزه ی پر طرفدار را میل کنید.

اگر به بالی سفر میکنید یادتان باشد برای خوردن همبرگر حتما به خانه برگر سیاه بروید تا طعم فراموش نشدنی آن را بچشید. نان ویژه ی این برگر به رنگ سیاه میباشد و همین موضوع باعث تمایز با سایر برگرها شده است. گوشت این همبرگر 100% گوشت خالص میباشد بدون افزودنی هایی مانند خرده های نان و پودر سوخاری. این امر باعث شده طعم واقعی بی نظیر گوشت خالص را بتوانید با این برگر تجربه کنید. پنیرها از بهترین نوع آن، مستقیما از هلند وارد میشود البته از پنیرهای موزارلا محلی نیز استفاده میشود. تمامی مواد اولیه دیگر برای تهیه این برگرهای بی همتا به صورت روزانه از بازار خریداری میشود تا باکیفیت ترین غذا به شما ارائه شود. مرغ استفاده شده برای چیکن برگرها نیز از سینه مرغ تهیه شده و تازه میباشد. همبرگرها به همراه سیب زمینی سرخ شده ترد و لذیذ سرو میشود. سیب زمینی های خانه برگر سیاه نیز طعمی خاص و منحصر به فرد دارد.

فضای این رستوران نظر شما را جلب خواهد کرد، در بیرون از رستوران نیز صندلی و میزهای جالبی قرار دارد که شما را وسوسه میکند تا بر روی آنها نشسته و برگر خود را آنجا میل کنید.

خانه برگر سیاه، اولین رستوران با کیفیت عالی در جنوب شرق اسیا میباشد که جایزه Tripadvisor را به خود اختصاص داده است. شما هم با امتحان کردن این همبرگرها خواهید فهمید بهترین برگر در زندگیتان را خورده اید و هرگز طعم آن را از یاد نخواهید برد. طعم واقعی همبرگر در نان های سیاه رنگ که با ظاهر فریبنده اش شما را جذب میکند و بعد از آن قطعا عاشق این همبرگر خواهید بود.

تور ارزان بالی