رستوران بامبو (Bambu Restaurant)

بامبو
اطلاعات رستوران بامبو
شهر بالی
تلفن 975307 361 62+
وب سایت Website
آدرس فارسی اندونزی - بالی
آدرس انگلیسی Jalan Dewisita, Ubud, Kabupaten Gianyar, Bali 80571, Indonesia

توضیحات رستوران بامبو بالی

اگر میخواهید غذاهای سنتی  اندونزی را امتحان کنید و طعم لذیذ آنها را بچشید تا سفر شگفت انگیزتان را کامل کنید حتما باید به رستوران بامبو بروید.

بهترین غذاهایی که در رستوران بامبو میتوانید سفارش داده و میل کنید اردک دودی، خرچنگ و ماهی قزل آلا میباشد. تمام غذاها در این رستوران با تازه ترین مواد غذایی تهیه میشود . خرید مواد اولیه به صورت روزانه انجام میشود تا کیفیت بهتری از غذاها در اختیار مشتریان قرار بگیرد. باتجربه ترین تیم آشپزی در آشپزخانه رستوران بامبو مشغول به پخت غذاهای لذیذ میباشند.

رستوران بامبو بزرگترین رستوران Balinese در این جزیره شگفت انگیز میباشد که جایزه های متعددی را هم دریافت کرده است. رمز موفقیت این گروه آشپزی خرید روزانه سبزیجات و ماهی و گوشت میباشد که تضمین میکند از بهترین مواد غذایی در بالی برای طبخ بهترین غذاها برای شما استفاده میکند.

این رستوران معروف در سال 1997 افتتاح شده و تاکنون به عنوان یکی از بزرگترین و برترین رستورانهای بالی به شمار می آید. آشپزخانه که یک ساختار نسبتا ساده است به طور معمول در قسمت جنوب مرکزی رستوران قرار دارد. اجاق گازهایی با زغال چوب یا اجاق چوبی در امتداد دیوار عقب ساخته شده اند و گلدان ها و ظرف ها که با نظم مشخصی در آشپزخانه قرار گرفته اند فضای دیدنی را ایجاد کرده اند.  یک انبار آب ذخیره انبوه در زیر زمین وجود دارد، اگرچه لوله کشی آب در بسیاری از مناطق امروز شایع است اما این آب انبار سنتی  بدون شک  قلب و روح رستوران بامبو است. در اینجا تیم آشپزخانه  مدت ها آموزش دیده تا با دقت تمام وعده های غذایی خوشمزه را برای بازدید کنندگان گرسنه شان تهیه کنند.

طعم فراموش نشدنی و لذیذ غذاهای اندونزی را در این رستوران  تجربه کنید. دکوراسیون و فضای رستوران بامبو بطور هنرمندانه ای طراحی شده است تا محیطی گرم ، آرام و دنج و به یاد ماندنی را برای شما ایجاد کند.

تور ارزان بالی