رستوران کوکا (Cuca Restaurant)

 کوکا
اطلاعات رستوران کوکا
شهر بالی
تلفن 708066 361 62+
وب سایت Website
آدرس فارسی اندونزی - بالی
آدرس انگلیسی Jimbaran- Bali

توضیحات رستوران کوکا بالی

هنگام سفر به هر کشوری موضوعی که فکر ما را مشغول میکند خورد و خوراک و غذاهای آن کشور میباشد. پس انتخاب بهترین رستوران اهمیت ویژه ای دارد تا شما بتوانید در طول سفر خود لذیذترین غذاها را در بهترین رستورانها میل کنید.

در بالی رستوران های بسیار زیاد و متنوعی وجود دارد که انتخاب را برای گردشگران این جزیره شگفت انگیز سخت میکند. ولی خیالتان راحت باشد که تمام رستورانها با تنوع غذایی زیاد و خوشمزه در خدمت شما هستند تا سفرتان را دلچسب تر کنند.

یکی از بهترین رستورانهای بالی رستوران کوکا میباشد که در سال 2013 افتتاح شد. آشپزخانه این رستوران به صورت اپن میباشد و تمامی مهمانان آن میتوانند سرآشپز ، آشپزخانه و چگونگی نحوه پخت غذاها را ببینند. این ویژگی رستوران کوکا باعث ایجاد اطمینان بیشتر برای شما میشود. آشپزهای رستوران کوکا یک زوج خلاق به نام های کوین و ویرجینیا هستند که ایده های نو و خلاقانه شان را در پخت غذاهای جدید و لذیذ بکار میگیرند و شما را هیجان زده میکنند. خلاقیت و نوآوری در پخت غذاها باعث میشود مشتریان بیشتری مشتاق آمدن به آن رستوران شوند. کوین و ویرجینیا به این ترتیب با ایده های جدیدی که در پخت و سرو غذاهای خود دارند رستوران کوکا را به یکی از برترین رستورانهای بالی تبدیل کرده اند که مشتریان زیادی را برای تست غذاهایی لذیذ و بی نظیر به سمت این رستوران میکشاند.

قطعا شما غذای بی نظیری را در این رستوان در فضای دلنشینی تجربه خواهید کرد، تجربه ای فراموش نشدنی. فضای گرم و زیبای رستوران کوکا با دکوراسیون بی نظیرش شما را جذب میکند و لحظات خوشی را در کنار عزیزانتان میتوانید بگذرانید.