رستوران توتی فروتی (Tutti Frutti)

توتی فروتی
اطلاعات رستوران توتی فروتی
شهر کیش
تلفن 454 7698 0934
وب سایت Website
آدرس فارسی کیش - انتهای بلوار دریا - جنب اسکله تفریحی
آدرس انگلیسی Kish - iran

توضیحات رستوران توتی فروتی کیش

رستوران زیبای توتی فروتی 

جزیره ی کیش منطقه ای توریستی گردشگری است که رستوران های فراوانی را در خود جای داده است .تور ارزان کیش فرصتی استثنایی برای سفر به این بخش ایران زمین است. از بهترین رستوران های کیش میتوان به رستوران توتی فروتی اشاره کرد . فضایی باز و زیبا که در نزدیکی ساحل قرار گرفته و اشراف کامل به اسکله تفریحی دارد . رستورانی بسیار وسیع با مساحت 1400 متر مربع که 500 نفر ظرفیت دارد . 

رستوران توتی فروتی کیش در جزیره ی کیش رستوران های متنوعی وجود دارد ، اما اگر روزی با تور ارزان کیش به این جزیره رفتید و میخواهید در فضایی دنج در عین حال پرنشاط غذای خود را میل کنید حتما رستوران توتی فروتی را انتخاب کنید . 

گذشته از همه ی مسائل پشت بام این رستوران تماما با چوب ساخته و تزئین شده و به شما این امکان را میدهد که با تماشای منظره ی زیبای روبه رویتان غذای خود را میل کنید .

پیشنهاد ما این است که اگر به دنبال مکانی دل انگیز و غذای لذیذ هستید و برخورد پرسنل نیز برایتان حائز اهمیت است حتما به این رستوران بروید و تجربه ای خاطره انگیز را برای خودتان رقم بزنید و از غذای خود در این رستوران میل کنید و لذت ببرید . 

ناگفته نماند رستوران زیبای توتی فروتی در یکی از بهترین و پرترددترین نقاط جزیره کیش قرار گرفته است و از دسترسی خوبی هم برخوردار است و اگر قصد دارید در روز های تعطیل و شلوغ به کیش سفر کنید و این رستوران بروید حتما زودتر از حد معمول خود را به آنجا برسانید چرا که جای سوزن انداختن هم نیست !