مرکز خرید مرکز خرید سوکه (Soke Shopping Center)

مرکز خرید سوکه
اطلاعات مرکز خرید
شهر کوش آداسی
وب سایت Website
آدرس فارسی کوش آداسی - ترکیه
آدرس انگلیسی Atatürk Mah., Aydın Yolu No:216, 09207 Söke/Aydın, Turkey

توضیحات مرکز خرید مرکز خرید سوکه کوش آداسی

مرکز خرید سوکه 

کوش آداسی شهری در کشور زیبای ترکیه است . اگر چه این شهر شهرت و اهمیت دیگر شهر های ترکیه را ندارد اما مراکز خرید شیک و لوکسی را در خود جای داده است که دیدن آنها خالی از لطف نیست . یکی از این مراکز خرید که بسیار مناسب برای خرید های گروهی و انفرادی است مرکز خرید سوکه است . این بازار مناسب برای عزیزانی است که قصد رفتن به خارج از شهر کوش آداسی را دارند ( مسیری که به شهر بدروم میرود ) .  پارکینگ بازار خرید سوکه کوش آداسی ترکیهسوکه ناحیه ای است در مسیر کوش آداسی و بدروم . سوکه تنها 40 دقیقه از کوش آداسی فاصله دارد اما دیدن فروشگاه های آن ارزش این مسیر را خواهد داشت . 

در این بازار انواع برند های تاپ دنیا از جمله lovis , biklla bong , adidas , nike , benetton با قیمت های مناسب موجود است . از طرفی 4 مرکز خرید برای فروش مستقیم تولید کنندگان قرار گرفته که مشتریان میتوانند اجناسی تاپ را با قیمت های استثنایی از این تولید کنندگان خریداری کنند . 

شما در این بازار حتی نگران گرسنگی تان هم نباید باشید چرا که مک دونالد و استار باکس در این ناحیه شعبه دارند و این امکان برای شما فراهم است که در صورت تمایل برای میل کردن چای ، غذا ، قهوه ، نوشیدنی و عصرانه به آنها مراجعه کنید . 

دسترسی به بازار سوکه 

با اینکه این بازار در فاصله ی  40 دقیقه ای از شهر کوش آداسی قرار گرفته اما دسترسی به آنجا بسیار ساده است چرا که تورهای مسافرتی تسهیلات مناسبی را برای رفت و آمد به آنجا تدارک میبینند . همین طور در شهر کوش آداسی سرویس حمل و نقل عمومی نیز وجود دارد که شما را مستقیما ه این بازار میبرد . دلموش ها روشی دیگر برای رفتن به این بازار است که باید 2 کورس سوار شوید که به این منطقه برسید .