مرکز خرید بیچ واک (Beachwalk)

بیچ واک
اطلاعات مرکز خرید
شهر بالی | تور ارزان بالی
وب سایت Website
آدرس فارسی اندونزی- بالی
آدرس انگلیسی Jalan Pantai Kuta, Kuta, Kabupaten Badung, Bali 80361, Indonesia

توضیحات مرکز خرید بیچ واک بالی | تور ارزان بالی

به روز ترین برندهای جهانی در مکانی نوستالژیک

جزیره بالی جزیره خدایان که دارای معابد و قصرهایی از گذشته تا به امروز را در خود به شکل صندوقچه های پر رمز و راز نگه داشته است، هرساله میزبان تعداد زیادی گردشگر می‌باشد که همگی آنان را جاذبه های خاص این جزیره به آنجا کشیده است. این گردشگران یا برای تکمیل حس خوش سفر، با عشق به خرید و یا ثبت خاطرات سفر تن به امر زیبای خرید کردن می دهند. در این جزیره علاوه بر هتل، بازار خرید هم رونق خاصی را دارد.

مرکز خرید بیچ واک

معرفی بازار خرید بیچ واک

این مرکز خرید با جدیدترین مد روز جهان آشنایی کامل دارد و در آن تمامی برندهای روز دنیا به راحتی در تمامی مغازه ها یافت می شود. گردشگران می توانند انواع صنایع دستی باکیفیت، عتیقه‌جات، نقاشی های زیبا، نقاب های جالب و خاص، پارچه های رنگی و خوش جنس، جواهرات و کنده کاری های منحصر به فرد بر روی سنگ و یا چوب را در کنار دیگر لوازم مورد نیاز از جمله البسه( زنانه، مردانه، بچه گانه)، لباس مخصوص شنا، انواع عطر و ادکلن، کیف و کفش و لوازم آرایشی بهداشتی را با اطمینان از بالا بودن کیفیت و قیمتی مناسب خرید و از این خرید احساس رضایت کرد.

مرکز خرید بیچ واک

رستوران و کافه بار مرکز خرید بیچ واک

مرکز خرید بیچ واک دارای باغی با درختان و پوششی استوایی، برکه های زیبا و نهرهای جاری ، فضای رویایی و احساسی را تدارک دیده است وجود رستوران و کافه بار در این مجموعه توانست زیبایی آن را کامل کند و اجازه دهد که خاطره ساز یک روز موفق از نظر خرید و استراحت رویایی و غذاهای عالی باشیم. سفر به بالی را با یک خرید موفق کامل کنیم در بیچ واک.

تور ارزان بالی

Web Analytics