مرکز خرید بالی گالریا (Bali Galeria)

بالی گالریا
اطلاعات مرکز خرید
شهر بالی
وب سایت Website
آدرس فارسی اندونزی- بالی
آدرس انگلیسی Jalan By Pass Ngurah Rai, Simpang Dewa Ruci, Kuta, Kabupaten Badung, Bali 80361, Indonesia

توضیحات مرکز خرید بالی گالریا بالی

برند های معروف جهانی در گالریای جهانی، بالی

رونق جزیره بالی توسط، آتشفشان های فعال، کشاورزی پر رونق، شالیزارهای پلکانی، آبشار های کم نظیر، معابد و قصرهای باشکوه تاریخی و همچنین مراکز خرید موفق انجام می پذیرد.

معرفی مرکز خرید گالریا در بالی

مرکز خرید گالریا یکی از معروف ترین مراکز خرید دنیا است که شعب زیاد و متعددی در سراسر جهان از جمله آمریکا، آسیا و استرالیا دارد که گالریا در بالی یکی از شعب آن در آسیا می باشد.

مرکز خرید بالی گالریا

این مرکز به عنوان بهترین مرکز خرید برای مردم محلی و گردشگران شناخته شده است. زیرا که در آن امکاناتی از قبیل: پارکینگ طبقاتی، فروشگاه‌های متعدد با برندهای معتبر جهانی، هایپرمارکت های زنجیره‌ای، رستوران های بسیار شیک و اجرای برنامه های شاد و مفرح به شکل زنده وجود دارد. این مرکز خرید در طول سالیان کاری خود، بارها دستخوش تغییر و تحولات قرار گرفته است و به تازگی یکی از بزرگترین فروشگاه های سخت افزاری ACE شده است.

آدرس مرکز خرید گالریا در بالی

این فروشگاه و مرکز خرید بزرگ در راستای میدان سیمپانگ درویچی است که( کوتا) را به( ناسا دوآ) و( سانور) وصل می‌کند. این موقعیت همانند شاهراه ارتباطی عمل می کند و باعث بهتر دیده شدن این مرکز خرید می شود. اغلب گردشگران حتما سری به این مرکز می‌زنند و از امکانات آن بهره مند می شوند. این مرکز می تواند مقصد خوبی برای ایام تعطیل و آخرهفته باشد. خستگی یک هفته کار، با گشت و گذار در مرکز خرید گالریا را به دست فراموشی بسپارید.