مرکز خرید بالی گالریا (Bali Galeria)

بالی گالریا
اطلاعات مرکز خرید
شهر بالی | تور ارزان بالی
وب سایت Website
آدرس فارسی اندونزی- بالی
آدرس انگلیسی Jalan By Pass Ngurah Rai, Simpang Dewa Ruci, Kuta, Kabupaten Badung, Bali 80361, Indonesia

توضیحات مرکز خرید بالی گالریا بالی | تور ارزان بالی

برند های معروف جهانی در گالریای جهانی، بالی

رونق جزیره بالی توسط، آتشفشان های فعال، کشاورزی پر رونق، شالیزارهای پلکانی، آبشار های کم نظیر، معابد و قصرهای باشکوه تاریخی و همچنین مراکز خرید موفق انجام می پذیرد.

معرفی مرکز خرید گالریا در بالی

مرکز خرید گالریا یکی از معروف ترین مراکز خرید دنیا است که شعب زیاد و متعددی در سراسر جهان از جمله آمریکا، آسیا و استرالیا دارد که گالریا در بالی یکی از شعب آن در آسیا می باشد.

مرکز خرید بالی گالریا

این مرکز به عنوان بهترین مرکز خرید برای مردم محلی و گردشگران شناخته شده است. زیرا که در آن امکاناتی از قبیل: پارکینگ طبقاتی، فروشگاه‌های متعدد با برندهای معتبر جهانی، هایپرمارکت های زنجیره‌ای، رستوران های بسیار شیک و اجرای برنامه های شاد و مفرح به شکل زنده وجود دارد. این مرکز خرید در طول سالیان کاری خود، بارها دستخوش تغییر و تحولات قرار گرفته است و به تازگی یکی از بزرگترین فروشگاه های سخت افزاری ACE شده است.

آدرس مرکز خرید گالریا در بالی

این فروشگاه و مرکز خرید بزرگ در راستای میدان سیمپانگ درویچی است که( کوتا) را به( ناسا دوآ) و( سانور) وصل می‌کند. این موقعیت همانند شاهراه ارتباطی عمل می کند و باعث بهتر دیده شدن این مرکز خرید می شود. اغلب گردشگران حتما سری به این مرکز می‌زنند و از امکانات آن بهره مند می شوند. این مرکز می تواند مقصد خوبی برای ایام تعطیل و آخرهفته باشد. خستگی یک هفته کار، با گشت و گذار در مرکز خرید گالریا را به دست فراموشی بسپارید.

Web Analytics