مرکز خرید جیمباران کرنر (Jimbaran Corner)

جیمباران کرنر
اطلاعات مرکز خرید
شهر بالی
وب سایت Website
آدرس فارسی اندونزی- بالی
آدرس انگلیسی Jl. Raya Uluwatu Blok A No.15, Jimbaran, Kuta Sel., Kabupaten Badung, Bali 80361, Indonesia

توضیحات مرکز خرید جیمباران کرنر بالی

صنایع دستی نشانگر ذهن خلاق

بالی بغیراز جاذبه های گردشگری خود را از زوایای دیگری به سراسر جهان معرفی نموده است به طور مثال صادرات برنج، صنایع دستی، قهوه و...

صنایع دستی در این جزیره به جز منبع درآمد زایی می تواند بیانگر احساسات و روح لطیف ساکنین آن باشد. مردمان مهربان و آرام در طول روز و یا حتی سال ، ساعت های زیادی را صرف ساختن، تراشیدن و کنار هم قرار دادن اشیا می گذارند تا بدین وسیله کارهای خاص و هنر خود را به جهانیان نشان دهند.

معرفی مرکز خرید جیمباران

در این مرکز فروشگاه های متعددی وجود دارد که اکثر آن ها به صنایع دستی و سفالگری اختصاص داده شده است. مردم جزیره و توریست‌ها، این مرکز را فقط با نام صنایع دستی بالی می شناسند.

مرکز خرید جیمباران

در این محل علاوه بر کارهای دستی و سفالی حاضرین می‌توانند نحوه ساخت آنان را از نزدیک مشاهده کنند. دوستداران ورزش موج سواری نیز میتوانند با یک گذر کوتاه تخته های موج دست ساز با قیمت مناسب و یا تخته های مارک دار خارجی را به راحتی انتخاب کنند. در این مرکز تعداد بوتیک ها اندک می باشند ولی رستوران ها و کافی شاپ ها ، جبران مافاد کرده و با تعداد زیادی آماده ارائه خدمات هستند. گردشگران و دوستداران صنایع دستی حتماً سری به این بازار خواهند زد.

تور ارزان بالی