مرکز خرید آکمرکز (Akmerkez)

آکمرکز
اطلاعات مرکز خرید
شهر استانبول
وب سایت Website
آدرس فارسی ترکیه- استانبول
آدرس انگلیسی Etiler Mahallesi, Nisbetiye Cd No:56, 34337 Beşiktaş/İstanbul, Turkey

توضیحات مرکز خرید آکمرکز استانبول

خریدی آسان از برندهای معروف جهان

استانبول شهر شلوغ و پرهیاهو, شهر تور های ارزان و سرگرم کننده که همین شلوغی ها و رفت و آمدها باعث جذابیت بیشتر آن می شود. مردم شهر در بین این شلوغی ها به دنبال تفریحات و سرگرمی های خاص می‌گردند. یکی از بهترین تفریحات که می‌تواند ساعات زیادی مردم را مشغول خود سازد خرید کردن است. برای خرید موفق باید یک مرکز تمام امکانات را همانند آکمرکز انتخاب نمود.

نگاهی به بخش‌های مختلف آکمرکز

 اکمرکز که مسافتی حدود ۱۸۰۰۰۰ متر مربع دارد، دارای دو برج ۱۴ و ۱۷ طبقه ای اداری و یک برج ۲۴ طبقه مسکونی نیز می باشد. بخش تجاری آن فقط حدود ۳۵۰۰۰ مترمربع مسافت و دارای ۲۴۶ مغازه است که در سال ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ با بودجه‌ای حدود ۲۰ میلیون یورو بازسازی شد. البته این بازسازی شامل طراحی داخلی به همراه نورپردازی های طبقات بود. در این مرکز خرید می توان از ۲ آسانسور شیشه ای، ۳۰ آسانسور معمولی، ۴۱ پله برقی نام برد که باعث دسترسی آسان به کلیه طبقات می شود. این مجتمع در مقام سوم مراکز خرید واقع شده است که این رتبه بندی بر اساس بزرگی و مجلل بودن می باشد.

مرکز خرید آکمرکز

راه های ارتباطی مرکز خرید آکمرکز

ارزانترین و مناسب ترین راه رسیدن به این مرکز خرید سوار شدن خط M2 مترو می باشد که باید در ایستگاه لونت پیاده شد و حدود ۲۰ دقیقه پیاده روی به سمت آن داشت.

میزان بازدید و ساعات کاری مرکز خرید آکمرکز

این مجتمع هر روز حتی روزهای تعطیل از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب به طور یکسره باز و آماده ارائه خدمات می باشد. می‌توان گفت در روزهای تعطیل حدود ۵۰۰۰۰۰نفر مهمان، در این مرکز رفت و آمد دارند و به طور میانگین در ماه حدود ۱۴ میلیون نفر می باشند که این میزان از۵/۳ برابر میانگین جهانی بیشتر می باشد. تور های ارزان استانبول راهی مطمئن و راهبردی برای شما عزیزان هستند تا بر میزان این آمار افزوده شود و شما هم بتوانید از این مراکز خرید استثنایی خرید و دیدن بعمل بیاورید

انواع فعالیت مرکز خرید آکمرکز

در این مجموعه تجاری می توان انواع فروشگاه های پوشاک مربوط به آقایان، خانم ها و کودکان را با بهترین برندهای جهانی داشت. جواهرات، ساعت، ادوکلن، لوازم آرایشی و بهداشتی، اسباب بازی، عینک، کیف و کفش، لوازم تحریر، لوازم ورزشی، محصولات ارتوپدی، محصولات الکترونیکی و منسوجات نیز تنوع بسیارزیادو با انواع برند های معروف جهان را می‌توان در این مکان یافت. از دیگر مشاغل موجود در این مجتمع تجاری می توان از بانک، صرافی، خیاطی، آزمایشگاه، فروشگاه بزرگ حیوانات اهلی و سوپرمارکت نام بود که کلیه نیاز شهروندان و مسافران را برطرف می‌کند. در مجتمع بیشترین چیزی که به چشم می‌خورد وجود مارک ها و برندهای معروف دنیا می باشد. البته بخش بسیار مهم این مجتمع قسمت رستوران ها و کافی شاپ های آن می باشد که با ارائه بهترین غذاها با منوهای مختلف ترکی و بین المللی و نوشیدنی ها، خستگی یک روز سراسر هیجان را برطرف می کنند. مطمئناً خرید از این مرکز می‌تواند خاطراتی خوش را در ذهن ما باقی بگذارد.