مرکز خرید اولیویوم (Olivium)

اولیویوم
اطلاعات مرکز خرید
شهر استانبول
وب سایت Website
آدرس فارسی ترکیه- استانبول
آدرس انگلیسی Prof. Dr. Muammer Aksoy Cad. No: 1/1

توضیحات مرکز خرید اولیویوم استانبول

جشن سه شنبه در اولیویم استانبول

در سالیان اخیر کشور ترکیه و به خصوص شهر استانبول از لحاظ تجارت بسیار قوی و ماهرانه ظاهر شده است.

 برای رقابت در این عرصه باید دانست و توانست که از چه راه با چه کاری را انجام داد یا نداد. خرید پایه اولیه تجارت می باشد پس باید دانست و توانست که از کجا و کی خرید کرد.

اطلاعات درباره مجتمع اولیویم

مرکز خرید اولیویم در منطقه( زیتون بورنو) و در قسمت اروپایی شهر استانبول واقع شده است این مرکز دارای چهار طبقه و مساحتی معادل ۴۵ هزار متر مربع می‌باشد که در سال ۲۰۰۰ از ۲۵ باب مغازه شروع به فعالیت کرد و تا به امروز به ۱۲۰ باب مغازه رسیده است بوتیک ها در زمینه البسه( مردانه، زنانه، بچه گانه)، لوازم آرایشی بهداشتی، لوازم منزل فعالیت دارد. البته در این مجتمع سوپر مارکت بسیار بزرگ و کاملی نیز وجود دارد که نیاز ساکنین و شهروندان را به خوبی برطرف می کند.

مرکز خرید اولیویوم

راه های ارتباطی مرکز خرید اولیویم

برای رسیدن به این مجتمع می‌توان از وسیله های عمومی استفاده کرد مثلاً: اتوبوس، روزانه تعداد زیادی اتوبوس به مقصد این مرکز در حال تردد می باشند. قطار شهری، برای استفاده از قطار شهری باید به ایستگاه کازلی چشمه رفت و از آنجا تا انتهای خیابان چهل را با یک پیاده‌روی ساده طی نمود این مرکز خرید به دلیل اصلی بودن ،ارزش وقت را دارد.

امکانات مرکز خرید اولیویم

این مرکز خرید با داشتن ۱۲۰ بوتیک و انواع برندهای معروف بسیار مورد توجه واقع می شود ،در تمام طول سال اکثر مغازه ها اوت لیت (تخفیف )دارند. با شنیدن کلمه تخفیف اشتیاق خرید زیادتر می‌شود و البته این امر بسیار واضح است. در روزهای سه شنبه هر هفته مراجعین این مرکز چندین برابر می شوند زیرا سه شنبه‌ها روز اوت لیت های بسیار خوب می باشد. این مرکز آخر هر فصل و یا آخر هر سال تخفیف های ویژه ای ما بین ۵۰  تا ۷۰ درصد دارد که بسیار مورد توجه گردشگران می باشد زیرا که برندهای خوب را با قیمت‌های خوب تر می توانند بخرند.

رستوران ها و امکانات تفریحی اولیویم

در این مرکز رستوران های مختلفی مشغول به کار می باشند و هر یک از آنان بخشی از سلایق غذایی مشتریان را مرتفع می کنند که از این کارهم خودشان احساس رضایت دارند و هم مراجعینشان، البته وجود ۶ سالن سینما، یک سالن تئاتر، سالن ورزشی، پنج خط بولینگ، زمین بازی کودکان با مساحت ۱۲۰۰ متر مربع می تواند کلیه مراجعین را با هر سلیقه ورزشی و نمایشی راضی نگه دارد. خرید از الیویوم متنوع و مرقوم به صرفه می باشد.

تور ارزان استانبول