مرکز خرید پدیده (Padide )

پدیده
اطلاعات مرکز خرید
شهر کیش
وب سایت
آدرس فارسی جزیره کیش
آدرس انگلیسی Kish Island - Iran

توضیحات مرکز خرید پدیده کیش

در ابتدای جاده جهان در جزیره کیش مرکز خرید پدیده قرار دارد. نزدیکی این مرکز خرید بزرگ به رستوران معروف پدیده شاندیز یکی از ویژگی های منحصر به فرد آن است. این مرکز خرید که مساحتی برابر 11000 متر مربع دارد، معماری بی نظیری دارد که شکوه بازار پدیده را چندبرابر میکند.

مرکز خرید پدیده مجموعه بزرگیست که امکانات بی نظیری چون : پیست بازی های یخی، فود کورت، سالن سینما ، بولینگ، مینی گلف و کافه را در خود جای داده است. علاوه بر واحدهای تجاری این مجتمع دارای یک هایپر مارکت بزرگ هم میباشد. هر خریدی که داشته باشید پاساژ پدیده بهترین انتخاب است. واحدهای تجاری پوشاک - کیف و کفش - لوازم خانگی - سیسمونی - لوازم صوتی و تصویری - لوازم آرایشی و بهداشتی - عطر - ساعت و بدلیجات - اسباب بازی - وسایل دکوری و تزئینی - مواد غذایی و دارویی در بازار پدیده وجود دارند.

تمام گردشگران کیش حتما به مجموعه رستورانی پدیده شاندیز می آیند، نزدیکی مرکز خرید پدیده به این رستوران بزرگ و معروف باعث شده از این مرکز خرید هم بسیار بازدید شود. مرکز خرید پدیده یکی از زیباترین و بزرگترین مراکز خرید جزیره کیش است که واحدهای تجاری بسیاری را شامل میشود.

رستوران و کافه هایی که در کافه هستند برای رفاه حال خریداران فراهم شده اند تا در طول ساعاتی که مشغول خرید هستید برای رفع خستگی و گرسنگی بتوانید در فود کورت و کافه غذاها و انواع خوراکی ها و نوشیدنی ها را سفارش دهید.

امکانات این بازار بزرگ مثل بولینگ - گلف و سینما میتواند شما و فرزندانتان را سرگرم کند تا ساعات خوشی را در پدیده سپری کنید. 

با سفر به کیش بازدید از مرکز خرید بزرگ پدیده را در برنامه های خود بگنجانید.