مرکز خرید لارا (Laura)

لارا
اطلاعات مرکز خرید
شهر آنتالیا
وب سایت Website
آدرس فارسی ترکیه - آنتالیا - منطقه ی کپز - بلوار اجویت - منطقه ی فنر
آدرس انگلیسی Özgürlük Bulvarı, 07160, Turkey

توضیحات مرکز خرید لارا آنتالیا

مرکز خرید لارا 

آنتالیا از جذاب ترین و زیباترین شهر های کشور توریستی ترکیه محسوب میشود . شهری تفریحی گردشگری که افراد زیادی را امروزه به خودش جذب کرده است .

منطقه ی لارا یکی از مناطق تفریحی و دیدنی شهر زیبای آنتالیا محسوب میشود که هتل ها ، رستوران ها و سواحل بینظیری را در خود جای داده . بعلاوه ی همه ی گفته ها مرکز خریدی لوکس و شیک نیز در این منطقه قرار گرفته . مرکز خرید لارا مرکز خریدی به مساحت 11000 متر مربع است که در سال 2004  بنا شد و 80 غرفه ی فعال و سرزنده را در خود جای داده است که شما میتوانید برای خرید های ریز و درشت و هر آنچه که لازم دارید به این مرکز خرید بروید و از خرید کردن در این مکان زیبا لذت ببرید . 

این مرکز خرید لوکس هر آنچه را که احتیاج داشته باشید اعم از پوشاک ، میوه ، غذا ، سبزی جات ، عطر ، ادکلن ، ساعت و صدها جنس دیگر را در خود دارد . 

امکانات مرکز خرید لوکس لارا 

بازار لارا از معدود بازار هایی است که بعلاوه ی همه ی مزیت هایش مراکز سرگرمی خوبی را نیز دارد . سالن سرگرمی مناسب کودکان که والدین میتوانند کودکانشان را با خیالی آسوده به آنجا بسپرند و به خرید بپردازند .

سینما و تئاتر از دیگر سرگرمی هایی است که در این مرکز خرید برای خریداران وجود دارد . ناگفته نماند اگر مایل به خوردن غذا بودید حتما به رستوران این مرکز خرید بروید چرا که غذاهایی واقعا لذیذ و خوش طعم دارد .