مرکز خرید دیپو (DEEPO)

دیپو
اطلاعات مرکز خرید
شهر آنتالیا
وب سایت Website
آدرس فارسی ترکیه - آنتالیا - جاده آلانیا - مقابل فرودگاه - شماره 309
آدرس انگلیسی Antalya - turkey

توضیحات مرکز خرید دیپو آنتالیا

بازار دیپو 

آنتالیا شهری مفرح و شاد در کشور ترکیه است که سالیانه افراد بسیاری به بهانه های مختلف وارد این کشور میشوند . عده ای به بهانه ی تفریح و خوش گذرانی و عده ای دیگر برای خرید . اکنون باید بازارهایی باشد که پاسخگوی این حجم وسیع از افراد باشد . بازار دیپو یکی از بازار های بزرگ ئ معروف شهر آنتالیاست که نزدیکی آن به فرودگاه تاثیر به سزایی در معروفیتش داشته چرا که به شما این امکان را میدهد که اگر هدیه یا سوغاتی ای را فراموش کرده اید سریعا به این بازار بروید و آن را تهیه کنید . بازار شیک دیپو آنتالیا ترکیهاین بازار به حدی به فرودگاه نزدیک است که با خارج شدن از درب فروشگاه میتوانید به راحتی فرودگاه را بیابید . بازار لوکس دیپو بازاری به مساحت 75000 مترمربع است که اکثر برند های جهانی را در خود جای داده . 

اگر بخواهیم از معماری و نمای بیرونی آن سخن بگوییم کارمان بسیار سخت خواهد بود چرا که معماری و نمایی منحصر به فرد دارد . این بازار به شکل قلعه های قرون وسطی به رنگ نارنجی ساخته شده است و درون آن هم شبیه به یک بیضی است و باعث میشود چشم افراد به هیچ عنوان از تماشای آن خسته نشود . 

90 غرفه ی فعال در این بازار وجود دارد که اکثر ماه های سال تخفیفات ویژه و منحصر به فردی را به خریداران میدهد . فضای داخلی بازار لوکس دیپو آنتالیا ترکیه

امکانات بازار دیپو 

بازار دیپو از معدود بازار هایی است که امکاناتی نظیر 1500 واحد پارکینگ ، سینما ، مراکز بازی برای کودکان ، کافی نت ، کافی شاپ و فروشگاه های خوب را در خود دارد . 15 رستوران شیک و لوکس با غذاهای ناب و خوش طعم از برترنی مزیت های این بازار محسوب میشود .