مرکز خرید بازار مروارید (MORVARID)

بازار مروارید
اطلاعات مرکز خرید
شهر کیش
وب سایت Website
آدرس فارسی کیش - ایران
آدرس انگلیسی kish - iran

توضیحات مرکز خرید بازار مروارید کیش

بازار مروارید کیش 

جزیره ی توریستی گردشگری کیش یکی از بهترین مکان ها برای خرید است پس قطعا باید مراکز خرید خوبی نیز داشته باشند . 

کسانی که به این جزیره ی زیبا سفر میکنند به دنبال خرید اجناس خوب با قیمت های مناسب هستند . بازار مروارید واقع در شهرک صدف و کمی دورتر از بازار های دیگر ، از بهترین و بزرگترین مکان ها برای خرید است که 208 غرفه ی فعال دارد . این بازار در زمینی به مساحت 28 هزار متر مربع در سال 1373 تاسیس شد و امروزه توانسته جایگاه موفقی را در بین خریداران داشته باشد . 

بازار مروارید کیششما با دیدن بنای زیبای این بازار ناخودآگاه به یاد بناهای تاریخی و بناهای مربوط به دوره هخامنشیان می افتید و دیدن آن خیال شما را به پرواز وادار خواهد کرد . بنایی بسیار زیبا با معماری تاریخی که 12 درب ورودی و 8 بازارچه به نام های آپادانا ، پرسپولیس ، پاسارگاد ، پارس ، تیسفون ، بیستون ، ایران و آریا دارد . 

این بازار همچون یک موزه به شما حسی اغراق آمیز القا خواهد کرد . شما با وارد شدن به بازار به یک تالار مرکزی با گچ بری ها و سنگ کاری و نقاشی های زیبا میرسید ، این تالار بازارچه ها را به هم پیوند میدهند و مرکز آنها محسوب میشود . 

بازارچه ها هر آنچه را که بخواهید در خود دارند ، اعم از پوشاک ، کیف ، کفش ، لوازم بهداشتی آرایشی ، عینک ، لوازم خانگی ، وسایل آشپزخانه ، مواد غذایی و غیره . اجناسی ناب با کیفیت عالی و قیمت مناسب . در تور ارزان کیش باید از این بازار دیدن فرمایید. 

شما میتوانید هنگام خرید از موسیقی زنده نیز لذت ببرید و از قرئه کشی ای که میان خریداران انجام میشود جایزه دریافت کنید ! و در انتها در رستوران بازار یک غذای خوشمزه میل کنید و خستگی را از تن خود بیرون کنید .