مرکز خرید کوش (Koush)

کوش
اطلاعات مرکز خرید
شهر کوش آداسی
وب سایت Website
آدرس فارسی کوش آداسی - ترکیه
آدرس انگلیسی kosadasi - turkey

توضیحات مرکز خرید کوش کوش آداسی

مرکز خرید کوش کوش آداسی 

کوش آداسی شهری مفرح در کشور ترکیه است و از بهترین شهرها برای خرید محسوب میشود . این شهر زمستان نسبتا سرد و تابستان نسبتا گرمی دارد . بهترین فصل سفر به آنجا اپریل ، می ، سپتامبر و اکتبر است . در این شهر زیبا مراکز خرید و بازار ها تا آخر شب باز میزبان شما خواهند بود و انواع و اقسام پوشاک و جواهرات و فرش و هر آنچه را که بخواهید به شما ارائه میدهد . 

یکی از بهترین مراکز خرید در شهر کوش آداسی که همه ی خرید های ظریف و کلی شما را در بر میگیرد مرکز خرید کوش است . یک مرکز خرید لوکس که هتل های 5 ستاره و 3 ستاره را در نزدیکی خود دارد و شما به راحتی میتوانید به وسیله ی ون های هتل خود را به این مرکز خرید لوکس برسانید . مرکز خرید کوش از بهترین و معروف ترین بازار های شهر کوش آداسی محسوب میشود . مرکز خرید کوش کوش آداسی

محیطی آرام و شیک که به غیر از فروشگاه های لوکس و کاملش مراکز بازی مناسب و خوبی را برای کودکانتان دارد . رستوران های این مرکز خرید نیز زبان زد است . رستوران و کافه هایی مدرن که غذاهای بین المللی را با کیفیتی بینظیر به شما ارائه خواهد کرد . مزه کردن نوشیدنی ها و غذاهای محلی اش نیز خالی از لطف نیست ، بعلاوه شما میتوانید در نهایت از سرگرمی هایی که به صورت شبانه برای شما در نظر گرفته شده استفاده کنید و لذت ببرید .