مرکز خرید پردیس 1 (Pardis1)

پردیس 1
اطلاعات مرکز خرید
شهر کیش
وب سایت Website
آدرس فارسی جزیره کیش
آدرس انگلیسی Kish Island - Iran

توضیحات مرکز خرید پردیس 1 کیش

مسافران کیش همیشه قسمتی از برنامه های سفرشان را به خرید کردن و بازدید از پاساژ های این جزیره اختصاص میدهند. پاساژ پردیس 1 که یکی از پرطرفدارترین مراکز خرید کیش است همیشه مورد توجه گردشگران بوده و مسافران اکثر خریدهای خود را در این پاساژ انجام میدهند.

مرکز خرید پردیس 1، قدیمیترین پاساژ جزیره کیش است که در سال 1371 تاسیس شده. این مرکز خرید بزرگ در دوطبقه، بیشتر از دویست واحد تجاری را در خود جای داده است. پردیس 1 معماری به سبک اروپایی دارد و بین گردشگران بسیار محبوب و معروف است. امکان ندارد کسی به جزیره کیش بیاید و به پاساژ پردیس 1 نرود.

شما میتوانید به راحتی تمام خرید هایتان اعم از پوشاک - کیف - کفش - لوازم خانه تا لوازم صوتی و تصویری و موبایل را در این پاساژ انجام دهید. مغازه های لوازم آرایشی و بهداشتی - شکلات - سیستم های کامپیوتری - شعب بانکی - دفترهای آژانس مسافرتی همگی از واحدهای تجاری این مرکز خرید بزرگ هستند.

لذت خرید کردن از معروف ترین برندها در پاساژی شیک و دلباز را در جزیره کیش در پردیس 1 تجربه کنید. تنوع بسیار بالای اجناس و کالاها با برند های معتبر و متفاوت امکان خریدی بی نظیر را برای شما فراهم میکند.

چندین رستوران و کافی شاپ نیز در این مرکز خرید هستند که میتوانید خستگی خرید خود را با صرف انواع غذا و نوشیدنی در آنها از تن به در کنید. برنامه های قرعه کشی با جوایز ویژه در پاساژ پردیس 1 برگزار میشود که همراه با موسیقی برنامه بسیار شاد و مفرهی برای گردشگران میباشد.

هنگامی که به جزیره زیبای کیش سر کردید بازدید و خرید از پاساژ پردیس 1 را از یاد نبرید!!!