هتل بالتیک استار (Baltic Star Hotel Hotel)

بالتیک استار
اطلاعات هتل بالتیک استار
درجه
شهر سنت پترزبورگ
تلفن 5700 438 812 7+
وب سایت Website
آدرس فارسی -
آدرس انگلیسی 198515 St. Petersburg, Strelna, Berezovaya alley, 3

توضیحات هتل بالتیک استار سنت پترزبورگ

این هتل تاریخی 5 ستاره درمنطقه پارک سنت پترزبورگ در سواحل زیبای خلیج فنلاند، در کنار مجموعه بی نظیر کاخ کنستانتینوفسکی قرار گرفته است.

هتل بالتیک استار دارای سالن تناسب اندام. استخر سرپوشیده و سونا میباشد. پارکینگ رایگان و اختصاصی و اینترنت WiFi رایگان از خدمات دیگر این هتل برای مهمانان میباشد. هتل "بالتیک استار" توسط پارک کنستانتین احاطه شده است که کل مساحت آن بیش از 200 هکتارمیباشد. پارک کاخ کنستانتین همراه با باغ تابستان و پارک پیترهف یکی از اولین پارک های روسی است که به سبک فرانسوی ساخته شده است. همه ساکنان هتل  "بالتیک استار" فرصت شگفت انگیزی برای پیاده روی در این پارک های زیبا را دارند.

برای کسانی که دوست دارند در فضای باز فعالیت داشته باشند، ما دوچرخه سواری در کنار مجتمع این هتل زیبا را پیشنهاد میکنیم. همچنین چرخ دستی های الکتریکی با راهنماهای حرفه ای برای مطالعه دقیق تر از تاریخ کاخ و پارک توسط هتل به مهمانان ارائه میشود. دوچرخه فقط برای ساکنان هتل در دسترس است.یکی از خدمات هتل ارائه گشت و گذار به همراه راهنماهای حرفه ای از مجموعه کاخ کنستانتین - نمایشگاه های دائمی کاخ است.

روستای کنسولی، که شامل 20 کلبه است، در ساحل جنوبی خلیج فنلاند در نزدیکی هتل تجاری "بالتیک استار" واقع شده است. هر کلبه نام یکی از شهرهای باستانی روسیه است: مانند سنت پترزبورگ، سامرا، کستروما، آستاراخان، کازان، ایرکوتسک، ولادیوستوک و دیگران. ویژگی کلیدی طراحی هر کلبه نهفته در آثار هنری - نقاشی، گرافیک و آیتم های هنر تزئینی و کاربردی توسط هنرمندان مدرن است. هر کلبه یک کاخ مینی با یک پله اصلی، اتاق نشیمن، اتاق ناهار خوری، استخر شنا، سونا و تعداد زیادی اتاق خواب است.

هتل "بالتیک استار" دارای امکانات فراوان برای برگزاری کنفرانس ها، کنگره ها، جلسات و مذاکرات شرکت های بزرگ، رویدادهای تجاری، رویدادهای جشن و بازاریابی در سالن های مختلف با تجهیزات پیشرفته میباشد. 5  سالن کنفرانس با تجهیزات پیشرفته  در این هتل در اختیار است.