هتل قفقاز اسپرت (Qafqaz Sport Hotel)

قفقاز اسپرت
اطلاعات هتل قفقاز اسپرت
درجه
شهر باکو
تلفن 994124041470+
وب سایت Website
آدرس فارسی آذربایجان- باکو
آدرس انگلیسی Qafqaz Sport Hotel-Baku-Azerbaijan

توضیحات هتل قفقاز اسپرت باکو

هتل 4 ستاره قفقاز اسپرت، هتلی لوکس در شهر باکو است. نزدیکی به دریای خزر از ویژگیهای این هتل میباشد. ارائه خدمات در سطح بسیار عالی و اتاق های لوکس و زیبا، این هتل را به بهترین انتخاب برای گردشگران باکو تبدیل کرده است. اگر به دنبال هتلی رویایی هستید تا اقامت بی نظیری را در باکو تجربه کنید قطعا این هتل میتواند رویای شما را برآورده کند.

اتاق های هتل قفقاز اسپرت

هتل دارای 103 اتاق میباشد. اتاق های لوکس این هتل با تخت خوابها و مبلمان زیبا دکور شده است. رنگ های روشن اتاق ها را تبدیل به اتاق های رویایی کرده است که آرامش بی نظیری برای اقامت شما ایجاد میکند. کلیه اتاقها دارای تلویزیون - مینی بار - حمام مجهز به سشوار و لوازم بهداشتی میباشد. اتاقها دارای منظره بی نظیر دریا میباشد که میتوانید در زمان استراحت در اتاق لوکس خود با دیدن دریا به آرامش برسید. اتاق ها از هر نظر راحت و آرام است و تمام اسباب آرامش را برای مهمانان فراهم میکند. مطمئن باشید اقامت دلپذیری را در این هتل تجربه خواهید کرد.

خدمات هتل قفقاز اسپرت

مطمئنا" هرکس انتظار دارد در هتلی که اقامت میکند از خدماتی استفاده کند تا بتواند اوقات خوشی را سپری کند. هتل قفقاز اسپرت برای رفاه و آرامش مهمانان خود ، مرکز مدرن  استخر - سونا و سالن ورزش را در نظر گرفته است تا رضایت آنها را جلب کند.

رستوران سان ست در این هتل پذیرای مهمانان است که در طبقه هفدهم هتل قفقاز اسپرت قرار گرفته است. چشم انداز این رستوران منظره زیبای دریا میباشد که میتوانید غذای دلخواهتان را در کنار این منظره میل کنید. منوی رستوران انواع غذاهای بین المللی و محلی را دارد که با هر سلیقه ای هماهنگ است.

موقعیت مکانی هتل قفقاز اسپرت

موقعیت مکانی هتل قفقاز اسپرت از ویژگی های این هتل است زیرا به مکان های توریستی و دیدنی شهر باکو نزدیک است به طور مثال مجموعه فرهنگی حیدر علی اف در سه کیلومتری هتل و مسجد تازاپیر در هشت کیلومتری آن قرار گرفته است. فاصله این هتل از ایستگاه مترو تنها 5 دقیقه  است همچنین از فرودگاه 23 کیلومتر - از ایستگاه قطار 1 کیلومتر. هتل قفقاز اسپرت در منطقه تجاری شهر باکو میباشد.