هتل آدا کلاس (Ada Class Hotel)

آدا کلاس
اطلاعات هتل آدا کلاس
درجه
شهر کوش آداسی
تلفن -
وب سایت Website
آدرس فارسی ترکیه - کوش آداسی
آدرس انگلیسی Hulya Kocyigit Bulvari, No:42, Kusadasi 09400, Turkey

توضیحات هتل آدا کلاس کوش آداسی

.هتل 4 ستاره آدا کلاس با فاصله کمی از ساحل بر روی یک تپه کوچک واقع شده اما نمای دریا را می توان از آن مشاهده کرد . این هتل یکی از بهترین هتل های 4 ستاره کوش آداسی است. استخر مناسب روباز و تمیزی دارد و می توان صبحانه را در کنار آن میل کرد. رستوران بزرگ هتل آدا کلاس با غذاهای خوب یکی از نقاط قوت آن است. همچنین ماساژدرمانی در این هتل معروف است و کارمندان زبده ای برای ماساژ دادن در سونا و حمام های ترکی و مرکز ریلکسینگ وجود دارد.
تراس هتل آداکلاس نمای خوبی به دریای زیبای اژه دارد. تمامی اتاق ها بالکونی رو به دریا دارند که می توانند از منظره ان لذت ببرند. همچنین هتل دارای 3 بار مختلف بوده و میتوانید لحظات خوشی را در انها تجربه کنید. حیوانات خانگی در این هتل جایی ندارند .
با داشتن 80 اتاق استخر هتل کوچک بنظر می رسد و تعداد تخت های آفتابگیری محدود است. هتل آدا کلاس برای افراد وسواسی مناسب است و می تواند اقامتگاه یک سفر کوتاه باشد.
میهمان نوازی کارکنان هتل بسیار خوب است. تعداد پرسنل ماساژ در اتاق های مخصوص زیاد است و با تمام قوا مشغول خدمت رسانی و ماساي دادن مسافران هستند و انصافا در کار خود خبره هستند. بعضی هتل ها اسما بحث ماساژ و اتاق ریلکسینگ را دارند اما در عملزیاد به آن نمی پردازند. اما این هتل بصورت تخصصی به این امر می پردازد.