هتل گلدیس (Goldis Hotel)

گلدیس
اطلاعات هتل گلدیس
درجه
شهر کیش
تلفن 0764-4423237
وب سایت Website
آدرس فارسی بلوار ایران-جنب اداره آب و برق کیش
آدرس انگلیسی Hormozgan Province, Kish

توضیحات هتل گلدیس کیش

هتل گلدیس کیش، در زمینی به مساحت ۶۵۰۰ مترمربع و ساختمان اصلی هتل ۲۷هزار متر مربع زمین یکی از قدیمی ترین هتل های کیش بعد از هتل دیدنیها کیش و هتل شایان کیش میباشد.
هتل گلدیس در کیش طی قراردادی در سال ۱۳۶۹ با مدیر عامل وقت سازمان عمران کیش به مدت 1۰ سال به عنوان هتل ۳ ستاره به فعالیت خود ادامه داد. در سال ۱۳۷۹ با تحولات به عمل آمده در سازمان و تبدیل آن به سازمان منطقه آزاد کیش به مدت ۲۱ سال دیگر به منظور اسکان و پذیرایی از مسافران خارجی مورد استفاده قرار گرفته است.
اما در سال 95 به دلیل تغییر قوانین کشورهای حاشیه خلیج فارس و تمدید ویزا اتباع آن کشورها در خاک همان کشور دیگر سفرهای تمدید ویزا لغو گردید.
به همین منظور هتل آپارتمان گلدیس پس از بازسازی و آماده شدن برای سرویس دهی به مسافران تور کیش به جمع هتلهای تور کیش پیوست و آماده پذیرایی از شما میمانان محترم تور کیش هتل گلدیس میباشد.
از لحاظ موقعیتی هتل 3 ستاره گلدیس نسبتا تا مرکز جزیره کیش 5 دقیقه فاصله دارد که البته در خدمات این هتل سرویس به مراکز خرید کیش نیز ارائه میگردد اما از لحاظ کیفیت تقریبا نظر اکثر میهمان تور هتل گلدیس کیش مثبت بوده است.
هتل گلدیس که حالا یکی از قدیمی ترین هتل های جزیره کیش محسوب می شود، البته که در سال 85 مورد بازسازی قرار گرفته و امکانات جدیدی به آن اضافه شده است. هتل گلدیس فاصله بسیار کمی با بیمارستان کیش دارد. اگر در این هتل اقامت داشته باشید و بخواهید  به مرکز خریدی در نزدیکی هتل تان بروید و بعد از خرید، شام یا ناهاری دلچسب را تجربه کنید مرکز خرید دامون و فودکورت آن به شما خیلی نزدیک هستند و کافی ست 10 دقیقه پیاده روی کنید تا به این مرکز خرید برسید. اگرچه دیگر مراکز خرید معروف کیش مثل مروارید، مرکز خرید مرجان و پردیس 1 و 2 هم همگی در 5 دقیقه ای هتل واقع شده اند. از دیگر نکات مثبت هتل گلدیس، فاصله کم این هتل به فرودگاه است، به طوری که تنها با صرف زمان 10 دقیقه ای به هتل خواهید رسید. اتاق های هتل گلدیس بزرگ و دلبازند و از دیگر  ویژگی های خیلی خوب آن فضای سبز بیرون از هتل و آلاچیق هایش است و هوای تازه جزیره که روحیه تان را میتواند عوض کند. هتل گلدیس امکان گشت دور جزیره را هم برای مهمانانش فراهم کرده، امکانی که به شما فرصت بازدید از  جاهای دیدنی کیش را می دهد.