هتل سان رایز (Sunrise Hotel)

سان رایز
اطلاعات هتل سان رایز
درجه
شهر کیش
تلفن 076-44421624
وب سایت Website
آدرس فارسی میدان امیرکبیر-بلوار پرشین گلف
آدرس انگلیسی Amirkabir square-persian gulf blvd

توضیحات هتل سان رایز کیش

هتل سان رایز  بسیار خوب و تمیز و پرسنل بسیار مودب و خوب هستند رستوران هم برای صبحانه و هم نهار و شام غذاهای خوبی دارد فضای سبز جلوی هتل خیلی زیبااست. ساعت ورود به هتل سان رايز كيش ملاک محاسبه نبوده و ساعت تخلیه اتاق 13:00 می باشد. با عنایت به لطف و استقبال  گستردگی میهمانان عزیز و  رزروهای متعددهتل سان رايز كيش ، خواهشمند است در ساعت مقرّر نسبت به تخلیه و تحویل اتاق اقدام لازم مبذول فرمایید. در صورت تمایل به تمدید اقامت بعد از ساعت 13:00 ظهر ، لطفاً قبل از ساعت 09:00 صبح موضوع را با پذیرش هتل سان رايز كيش هماهنگ فرمائید . لازم به یادآوری است هزینه تمدید از ساعت 13:00 الی 18:00 پنجاه درصد هزینه اقامت و بعد از ساعت 18:00 هزینه یک شب کامل یه حساب شما منظور خواهد شد . هتل سان رايز كيش هیچگونه مسئولیتی در قبال وجوه نقد و اشیاء قیمتی میهمانان محترم ندارد .صبحانه برای میهمانان محترم که شب گذشته ی آن ، در هتل سان رايز كيش اقامت داشته اند رایگان و به صورت بوفه فقط در رستوران سرو می شود . ساعت سرو صبحانه از ساعت 08:30  الی 10:00 می باشد به منظور ارائه خدمات شایسته تر به شما عزیزان ، پیشنهاد می نماییم تا قبل از ساعت 09:30  جهت صرف صبحانه به غذاخوری مراجعه فرمایید . لازم به یادآوری است با عنایت به تراکم و حضور گسترده و سبز شما میهمانان و هموطنان گرامی ، در صورت مراجعه بعد از ساعت 09:30 خواهشمندیم با بردباری در انتظار خالی شدن میز ، ما را یاری فرمایید اتاق ها و تمامی بخش های هتل سان رايز كيش تحت پوشش اینترنت بی سیسم (وایرلس ) می باشد هتل سان رايز كيش هیچگونه مسئولیتی در قبال اشیاء جا مانده و یا گمشده میهمانان گرامی ندارد ، خواهشمند است در مراقبت و حفظ لوازم خود کوشا باشید . خواهشمند است در بدو ورود نسبت به کنترل مینی بار ( محتویات درون یخچال ) اقدام فرموده و در صورت مشاهده هر گونه مغایرت با لیست آن ، موضوع را به خانه داری اطلاع دهید . بجز داخل اتاق ها تمامی بخش های هتل سان رايز كيش مجهز به دوربین مدار بسته است

مینی بار و خانه داری

یخچال موجود در اتاق به منظور خنک نگه داشتن نوشیدنی و محتویات موجود در داخل یخچال ( مینی بار ) تعبیه شده است . در صورت نیاز به استفاده از کارد ، چنگال و قاشق لطفاً  با روم سرویس شماره 501 تماس حاصل فرمایید .  حوله ها و دمپایی موجود در اتاق صرفاً به منظور استفاده در داخل اتاق ، می باشد .

نظافت اتاق   

براساس روال معمول همه روزه همکاران بخش خانه داری اقدام به نظافت اتاق میهمانان گرامی می نمایند . چنانچه مایل به نظافت اتاق نیستید لطفاً –  کارت ” مزاحم نشوید ” را بر روی دستگیره در اتاق خود نصب نمایید . چنانچه مایل به نظافت اتاق به صورت فوق العاده می باشید لطفاً کارت ” نظافت شود ” را بر روی دستگیره در اتاق خود نصب نمایید.

کارت مزاحم نشوید

در صورتیکه مایل هستید در صورت حضور در اتاق کسی مزاحم شما نشود ؛ لطفاً  کارت مزاحم نشوید را بر روی دستگیره در بیرونی اتاق خود نصب نمایید . مزید سپاس است که در پایان استفاده ، آن را بردارید . همچنین اگر مایلید تلفن های وارده شما وصل نگردد ، لطفا تلفنخانه یا پذیرش را در جریان امر قراردهید . لازم به یادآوری است به منظور مراقبت بیشتر از میهمانان محترم  و براساس اصول ایمنی ، چنانچه کارت مزاحم نشوید به مدت 48 ساعت روی در اتاق باقی بماندهتل سان رايز كيش ناگزیر از ورود  بدون هماهنگی به اتاق شما خواهد بود .

مینی بار

خواهشمند است در بدو  ورود نسبت به کنترل مینی بار ( محتویات درون یخچال ) اقدام فرموده و در صورت مشاهده هر گونه مغایرت با لیست مینی بار به خانه داری

تلویزیون

پانزده کانال مختلف تلویزیونی شامل : شبکه های داخلی ، اخبار ماهواره ای و فیلم های ویدئویی در اتاق شما قابل دسترسی است ،امیدواریم از دیدن آنها لذت ببرید در صورت ایجاد هرگونه مشکل با خانه داری تماس حاصل فرمایید .

پذیرایی در اتاق (روم سرویس )

روم سرویس ۲۴ ساعته هتل سان رايز كيش  با سرو  انواع نوشیدنی های سرد و گرم در خدمت میهمانان محترم می باشد .

خدمات لباسشویی

لباس های خود را می توانید تا ساعت ۱۱ صبح به لاندری تحول فرمایید . در صورتیکه بعد از ساعت مذکور لباس را تحویل نمایید ، روز بعد از آن آماده تحویل خواهند بود .

خدمات دورنویس ( فکس ) 
درصورت نیاز به ارسال و دریافت فاکس می توانید با پذیرش  هتل سان رايز كيش تماس حاصل نمایید .

چمدان بر

در صورت نیاز به حمل چمدان  وسایل شخصی و نگهداری آنها در انبار ، لطفاً با این قسمت تماس حاصل فرمایید( 100) . به منظور رفاه شما میهمانان محترم  انبار ویژه ای جهت نگهداری لوازم و خریدهای احتمالی شما از بازارهای جزیره کیش به صورت رایگان وسائل شما در آن نگهداری می شود.

پذیرش و اطلاعات

لطفاً در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات و یا تغییر در تاریخ خروج و مسایل مربوط به رزرو با این بخش (0_100)تماس حاصل فرمایید. 

کافی شاپ

کافی شاپ هتل سان رايز كيش  از ساعت 10 الی 1:00 بامداد آماده پذیرایی از شما میهمانان محترم می باشد . 

تاکسی  سرویس

در تمام طول شبانه روز تاکسی در محل پارکینگ هتل سان رايز كيش ، در انتظار ارایه خدمات به شما میهمانان محترم می باشد . 

اجاره اتومبیل

اجاره اتومبیل بدون راننده در لابی هتل سان رايز كيش واقع شده است.


گردشگری در جزيره كيش

شامل کلاسیک شو، بازدید از باغ پرندگان و پارک دلفین ها ، کشتی تفریحی ، اولین آکواریوم آب شور ، ورزش های آبی ، گشت تفریحی دور جزیره كيش  می باشد .