هتل پارسیان (Parsian Hotel Hotel)

پارسیان
اطلاعات هتل پارسیان
درجه
شهر کیش
تلفن 4991 4442 076
وب سایت Website
آدرس فارسی جزیره کیش
آدرس انگلیسی Kish Island - Iran

توضیحات هتل پارسیان کیش

در سال 1374 در جزیره کیش ، هتل آپارتمان پارسیان افتتاح گردید. این هتل بزرگ دارای 10 بلوک مجزا میباشد که هرکدام از آنها دوازده واحد مسکونی را شامل میشوند.

نمای این هتل آپارتمان چشمگیربوده و دارای محوطه ی بزرگی میباشد که با حوض و آبنما و باغچه های سرسبز که با نخل تزئین شده فضای زیبایی را ایجاد کرده است که مهمانان پارسیان میتوانند آرامش لازم را داشته باشند و با گشت و گذار در این فضای دلپذیر از اقامتشان لذت ببرند. جوی آبی که در حیاط هتل طراحی شده است منظره فوق العاده ای را به تصویر میکشد و گردشگران را از اقامتشان در چنین هتل زیبایی راضی و خشنود میکند.

هتل آپارتمان پارسیان کیش

هتل آپارتمان پارسیان سه ستاره بوده و در سال 1395 بطور کامل بازسازی شده است. این بازسازی منجر شده طرفداران آن بیشتر شوند و گردشگران بسیاری پارسیان را برای اقامتشان برگزینند.

امکاناتی که در هتل پارسیان در اختیار خواهید داشت، پارکینگ سرپوشیده - لابی - کافی شاپ - رستوران - خدمات خانه داری - آسانسور - صندوق امانات - نمازخانه - سالن کنفرانس - فضای سبز و آسانسور در بلوک های مسکونی میباشد. در هرکدام از واحدها تلویزیون با برخی کانالهای ماهواره - مبلمان - آشپزخانه مجهز به یخچال و سماور برقی - اتاقهای بزرگ با تخت خواب و کمد در اختیار است. شما در واحدهای مسکونی هتل آپارتمان پارسیان، آرامش لازم برای اقامتی بی نقص را خواهید داشت.

واحدهای اختصاصی با امکانات خوبی که دارند برای کسانی که مدت اقامتشان در کیش طولانی است بسیار مناسب هستند. اگر بدنبال آسایش در جزیره کیش هستید هتل آپارتمان پارسیان را انتخاب کنید.