هتل آرورا (Arora Hotel)

آرورا
اطلاعات هتل آرورا
درجه
شهر کوش آداسی
تلفن 902566222372+
وب سایت Website
آدرس فارسی ترکیه- کوش آداسی
آدرس انگلیسی Yavansu Mevkii Deniz Sitesi Çıkmazı, 09400, Turkey

توضیحات هتل آرورا کوش آداسی

استراحت در بهترین نقطه جهان در هتل آرورا

شهر زیبای کوش آداسی که در جزیره کبوتر واقع شده است دارای هتل هایی با امکانات ویژه می باشد؛تا تمامی افراد از اقصی نقاط جهان با هر امکاناتی بتوانند از زیبایی شهر استفاده لازم را ببرند. هتل آرورا که در کنار دریای بی کران اژه واقع شده است دارای یک ساختمان اختصاصی نه چندان بزرگ میباشد؛ که تا فرودگاه عدنان ۳۵ کیلومتر، تا شهر افسوس ۱۸ کیلومتر، تا مرکز شهر کوش آداسی ۵ کیلومتر و تا ساحل زیبای شنی فقط شش دقیقه پیاده‌روی فاصله دارد. این هتل در سال ۲۰۰۵ بنا و در سال ۲۰۱۲ مورد بازسازی مجدد قرار گرفت تا با کامل ترین و به روز ترین امکانات در اختیار مهمانان واقع گردد.

هتل آرورا

اتاق ها و سوئیت های هتل آرورا

هتل بعد از بازسازی مجدد کلیه ۱۳۷ اتاق را با تناژ رنگ قرمز و رنگ‌های گرم به صورت زیبا و فریبنده‌ای رنگ‌آمیزی کرد که نظر خیل کثیری از میهمانان را به خود جلب نموده است.

اتاق های هتل آرورا

در این هتل ۱۲۵ اتاق استاندارد ، 10اتاق خانوادگی، یک سوئیت و یک اتاق مخصوص افراد کم توان قرار دارد که همگی از امکاناتی نظیر پنجره های بسیار بزرگ، بالکن های اختصاصی با چشم اندازی از دریا و یا استخر، مینی بار، تهویه مطبوع، تلویزیون، ماهواره، تلفن، یخچال و سرویس بهداشتی مجزا و همچنین تختخوابهای فراخ وراحتی می باشد که مهمانان بتوانند ساعات استراحت را در کمال آرامش به سر ببرند.

رستوران ها و کافه بارهای هتل آرورا

هتل نه چندان بزرگ دارای رستورانی بسیار کارآمد وبا منوی انواع غذاهای بین المللی و محلی میزبان موفق مهمانان خود می‌باشد. مهمانان امکان این را دارند که وعده غذایی خود را در کنار استخر و یا داخل هتل صرف نمایند و از فضای مناسب هر دو مکان استفاده لازم را ببرند. کافه هتل نیز می‌تواند با سرو انواع نوشیدنی های محلی و بین المللی و اسنک های خوشمزه خاطره ساز یک روز خوب و به یاد ماندنی باشد.

رستوران های هتل آرورارستوران های هتل آرورا

امکانات تفریحی و ورزشی هتل آرورا

هتل با وجود دو استخر سرپوشیده و سرباز، استخر مخصوص کودکان، سرسره آبی، تخت حمام آفتاب، ماساژ، سونا، اتاق فیتنس و پینگ پنگ اوقات فراغت مهمانان را به نحو بسیار مفید و سازنده‌ای پر می‌کند.

 

استخر هتل آرورا البته برای مهمانان دوستدارهنر، هتل برنامه موزیک زنده، نمایش، دیسکو را نیز در نظر گرفته است. این هتل بیزینسمن های مهمان را فراموش نکرده و برای آنان اتاق جلسات کامل و مجهزی را تدارک دیده تا بتواند در امر بیزینس موفق، کمک خوبی باشد.

ساحل هتل آرورا

 هتل آرارات تمام تلاش خود را در جهت مهمان نوازی بکار گرفته و با استقبال بینظیر مهمانان می‌توان به ثبات این امر رسید.این هتل در سری تور های ارزان کوش آداسی ترکیه بسیار کاربرد دارد و بشما هم پیشنهاد می شود.