هتل آلکوگلر آداکوله (آداکوله) (Alkoclar Adakule Hotel)

آلکوگلر آداکوله (آداکوله)
اطلاعات هتل آلکوگلر آداکوله (آداکوله)
درجه
شهر کوش آداسی
تلفن 902566181148+
وب سایت Website
آدرس فارسی ترکیه- کوش آداسی
آدرس انگلیسی Bayraklıdede Mevkii, 09400 Kuşadası/Aydın Province, Turkey

توضیحات هتل آلکوگلر آداکوله (آداکوله) کوش آداسی

هتل الکوگلر آداکوله را فقط کافی است یکبار امتحان کنید

شهر کوش آداسی با تاریخ سه هزار سال قبل از میلاد مسیح یکی از قدیمی‌ترین شهرهای ترکیه می باشد. همین قدمت تاریخی بیان کننده آثار به جا مانده از گذشته است. برای عده‌ای زیاد که طالب سیر و سفر در گذشته می باشند این مکان ها از جذابیت خاصی برخوردار هستند. آنها در هر لحظه که توانایی سفر داشته باشند خود را مهمان این مناطق می کنند و از گذراندن وقت در این مناطق بسیار لذت می برند. هتل الکوگلر آداکوله مکان مناسب و کامل برای پذیرایی از این عزیزان می باشد. این هتل تا شهر باستانی افسوس حدود ۲۵ کیلومتر با خانه مریم ۲۷ کیلومتر تا فرودگاه ۱۸کیلومتر و تا مرکز شهر ازمیر یک ساعت و فقط هفت دقیقه با مرکز کوش آداسی فاصله دارد.

هتل آلکوگلر آداکوله

این هتل دارای یک ساختمان اختصاصی و یک ساختمان فرعی در کنار تپه های سنگی شیبدار با درختان نخل کهنسال و آسانسوری که تا دل ساحل ادامه دارد و یک نخل فوق العاده زیبا که از کنارپلکان لابی ، شور زندگی را به نمایش گذاشته است می باشد.

اتاق ها و سوئیت های هتل آداکوله

ساختمان اصلی هتل که دارای ۸ طبقه میباشد، ۲۶۵ اتاق دارد و ساختمان فرعی ۶۴ اتاق، همه اتاق ها با بهترین ویوی رو به دریا همراهان خود را مدهوش می کنند.

اتاق های هتل آلکوگلر آداکوله

کلیه اتاق ها با امکاناتی خاص و سعی در رفاه هرچه بیشتر مهمانان مهیا شده اند. این امکانات از قبیل وسعت اتاقها، تخت های استاندارد، تلویزیون‌های فلت، تهویه مطبوع، سیستم سرمایش و گرمایش، سرویس بهداشتی کامل، اینترنت رایگان، مینی بار، یخچال، گاو صندوق و غیره است؛ البته نباید مبلمان خاص اتاق ها را از یاد برد زیرا زیبایی خاصی به آنها بخشیده است.

رستوران ها و کافه بارهای هتل الکوگلر آداکوله

آنادولو: بهترین فضا، مبلمان و منوی غذایی را برای کلیه مهمانان هتل با کیفیتی عالی فراهم ساخته است. این رستوران لوکس دارای منوی غذای اصیل ترکی، بین المللی و اژه‌ای می‌باشد که با سرو آنها طعم بی نظیر هر یک از این غذاها ، ماندگار در ذهن ها می شود.

رستوران هتل آلکوگلر آداکوله

مهمانان سحر خیز می توانند طلوع آفتاب را با همراهی امواج دریا به تماشا بنشینند و از این تابلوی زیبا خاطرات و لحظاتی خوش را برای خود به یادگار بگذارند؛ البته این خاطره سازی جایی جز بوفه رستوران که آماده سرو صبحانه است مهیا نمی‌شود. بار داخل لابی نیز آماده سرو بهترین کوکتل ها از انواع مختلف می باشد.

کافه- بار هتل آلکوگلر آداکوله

تفریحات و سرگرمی های هتل الکوگلر آدکوله

در این هتل می توان انواع ورزشهای آبی، والیبال ساحلی و تنیس را با بهترین امکانات از قبیل زمین بازی امکان استفاده از نور افکن در شب و قایق را داشت. البته نباید فراموش کرد که استخر سرپوشیده، چندین استخر روباز، حمام ترکی، باشگاه کودکان و پارک آبی نیز می‌توانند شریک ساعات فراغت مهمانان باشند.

استخر هتل آلکوگلر آداکوله

مهمانان هتل با سر زدن به فروشگاه‌های لوکس و کامل داخل هتل، دیگر نگران خرید و سوغاتی نمی‌باشند.

تمامی امکانات هتل در جهت رضایت مهمانان و مسافران عزیز می باشد تا شاید دیدار مجدد را فراهم سازد.

  حتما اگر روزی با ما به کوش اداسی سفرکردید این هتل ارزان کوش آداسی را از دست ندهید.