هتل شرایتون بالی کوتا ریزورت (Sheraton Bali Kuta Resort Hotel)

شرایتون بالی کوتا ریزورت
اطلاعات هتل شرایتون بالی کوتا ریزورت
درجه
شهر بالی
تلفن 623618465555+
وب سایت Website
آدرس فارسی اندونزی- بالی
آدرس انگلیسی Jalan Pantai Kuta, Kuta, ID-BA 80361, Indonesia

توضیحات هتل شرایتون بالی کوتا ریزورت بالی

هتل شرایتون

کشور اندونزی که در آسیای شرقی واقع شده است، دارای جزایر متعددی می باشد که می توان بالی را مروارید این جزایر نام برد. هتل شرایتون بالی در خوش منظره ترین قسمت این مروارید واقع شده که تقریباً تمامی اتاق ها می توانند منظره ی زیبا و آرامش بخش اقیانوس را داشته باشند. این هتل تنها ۵ کیلومتر از فرودگاه فاصله دارد. مرکز خرید بیچ واگ که از کامل ترین مراکز خرید در بالی می باشد، در کنار این هتل واقع شده است تا مسافران دغدغه ای برای خرید و تهیه ی سوغاتی نداشته باشند.

اتاق های هتل شرایتون بالی

اتاق ها و سوئیت های این هتل که جمعاً ۲۳۰ عدد می باشد، دارای امکاناتی چون هارمونی رنگ های آرامش بخش، بالکن یا تراس های مجزا و روبه ساحل، اینترنت رایگان، تلویزیون های ال- سی- دی،سرویس های بهداشتی کاملاً زیبا و کارآمد، مینی بار و گاوصندوق و... می باشد، که مجموعه این امکانات، آرامشی بی نظیر را برای میهمانان خود فراهم می کند، تا در مدت اقامت آن ها در هتل خاطراتی به یاد ماندنی در ذهن آنان نقش ببندد.

رستوران ها و بارهای هتل شرایتون بالی

در این هتل رستوران ها چه داخل مجموعه چه آنانی که در فضای باز واقع شده اند، دارای منویی کم نظیر و خاص می باشند، تا بتوانند انتظارات مسافران را با هر سلیقه و ذائقه ای برآورده سازند. مواد اولیه در کلیه ی رستوران ها از بهترین و تازه ترین مواد برای تهیه ی غذا های دریایی، مدیترانه ای، چینی، ژاپنی، ایتالیایی و بین المللی استفاده می شود تا تازگی و کیفیت غذا ها حفظ شود.

بار و کافی شاپ: در کنار رستوران ها، بارها و کافی شاپ های این مجموعه انواع نوشیدنی های گرم و سرد را در کنار استخر رو باز سرو می کنند.

امکانات تفریحی هتل شرایتون بالی

این هتل با قرار دادن مجموعه ورزشی تفریحی کاملی برای مسافران خود در ضمن در نظر گرفتن سلامتی آن ها به گذراندن اوقات خوش، نیز دقت و توجه داشته است. سالن ورزشی کامل و مجهز، سالن های ماساژ، استخر رو باز و زمین های بازی متفاوت از این دسته امکانات می باشد.