هتل ملیا (Melia Hotel)

ملیا
اطلاعات هتل ملیا
درجه
شهر بالی
تلفن 62361771510+
وب سایت Website
آدرس فارسی اندونزی- بالی
آدرس انگلیسی Kawasan Wisata Btdc Lot. 1, Nusa Dua, Benoa, Kuta Selatan, Kabupaten Badung, Bali 80363, Indonesia

توضیحات هتل ملیا بالی

هتل ملیا بالی

در جنوب جزیره بالی و در ساحل ( نوسا دوعا ) قرار دارد. این هتل می تواند محیطی آرام و شبیه به منزل شخصی را برای مهمان خود فراهم سازد تا هر کس و با هر قصدی چه تجارت و چه سیاحت به این جزیره پا گذاشته راحت تر به هدف خویش دست یابد. نزدیکی این هتل به مراکز خرید، مراکز دیدنی و ساحل بی نظیر، خود گواه این ادعا می باشد.

این هتل تنها تا فرودگاه ۱۵ دقیقه فاصله دارد، تا مراکز دیدنی شهر 24 کیلومتر و باداشتن چنین شرایط جغرافیایی، مکان توریستی جذابی را فراهم ساخته است.

اتاق های هتل ملیا

این مجموعه دارای 494 سوئیت و اتاق لوکسی می باشد که به سبک مدرن آراسته شده و محیط آرام و دلنشینی را برای مسافران به ارمغان می آورد. کلیه این اتاق ها از امکاناتی همانند بالکن و تراس روبه منظره زیبای تالاب ها و باغ ها بهره مندند. سرویس بهداشتی کامل، تهویه مطبوع، نت پرسرعت، خدمات نظافت ۲۴ ساعته از دیگر خدمات مخصوص هر اتاق می باشد.

رستوران هتل ملیا

در هر مجموعه تفریحی سیاحتی رستوران های آن مجموعه حرف اول را برای جلب رضایت مشتریان دارد. این مجموعه از این حیث در بین هتل ها به رقابتی تنگاتنگ مشغول است.

در رستوران های این مجموعه می توان از انواع پیتزا های ایتالیایی، سوشی های ژاپنی و انواع غذاهای مدیترانه ای که هر یک به نوبه خود از بهترین مواد اولیه تشکیل و با بهترین طعم عرضه می گردد نام برد.

امکانات رفاهی و تفریحی هتل ملیا در تور ارزان بالی

از امکانات راحت و قابل دسترسی هتل می توان به سالن بدن سازی کامل و مجهز، زمین بازی کودکان با معیار های استاندارد بین المللی و زمین تنیس زیبا نام برد. که در طول اقامت میهمانان می توان ساعات خوشی را پایه گذاری کند. تور ارزان بالی این هتل را بشما معرفی میکند.