پروازهای تفریحی (Recreational flights)

پروازهای تفریحی
اطلاعات جاذبه گردشگری پروازهای تفریحی
شهر کیش
وب سایت Website
آدرس فارسی جزیره کیش
آدرس انگلیسی Kish Island - Iran

توضیحات پروازهای تفریحی کیش

همه بدنبال هیجان هستند و بازی ها و تفریحاتی که آدرنالین زیادی را در بدن ترشح میکند پرطرفدار هستند مخصوصا در قشر نوجوان و جوان این تمایل به انجام بازی ها و تفریحات هیجانی بیشتر است.

شما در جزیره کیش با تنوع بالایی از تفریحات روبه رو هستید که بیشتر آنها شور و هیجان زیادی را برایتان بهمراه دارد. انواع تفریحات آبی و پروازهایی که امروزه در کیش رواج یافته گردشگران بیشتری را به جنوب ایران کشانده است. جت اسکی - کایت بردینگ - فلای برد - اسکی روی آب - شاتل - کیبل اسکی از نمونه های تفریحات آبی در کیش است.

اما پرواز کردن، پرهیجان ترین کاریست که بسیاری آرزویش را در سر میپرورانند. شما در جزیره کیش میتوانید بر فراز خلیج نیلگون پرواز کنید و لذت ببرید. تجربه پرواز کردن در جزیره کیش با گلایدر , کایت موتور دار و یا جایروکوپتر امکانپذیر است. شما میتوانید تمام جزیره را زیر پا بگذارید و بر فراز آسمانش پرواز کنید. قطعا لذت بی اندازه اش شما را وسوسه میکند تا بارها و بارها این تفریح پرهیجان را انجام دهید. 

پرواز در کیش

در فرودگاه بین المللی کیش، باندی با طول 1500 متر طراحی شده است تا هواپیماهای بدون موتور گلایدر از آنجا به پرواز دربیایند. گردشگران برای پرواز با گلایدر میبایست به این فرودگاه بروند.

پیشنهاد میکنیم این تجربه ی شگفت انگیز و پرهیجان را از دست ندهید و با سفر به کیش حتما بر فراز آسمانش پرواز کنید.

تور ارزان کیش