پارک دلفین ها (Dolphin Park)

پارک دلفین ها
اطلاعات جاذبه گردشگری پارک دلفین ها
شهر کیش
وب سایت
آدرس فارسی جزیره کیش
آدرس انگلیسی Kish Island - Iran

توضیحات پارک دلفین ها کیش

اولین پارک دلفین ها در ایران در جزیره کیش میباشد. دلفیناریوم یا پارک دلفین در جنوب شرقی جزیره کیش قرار دارد و یکی از جاذبه های دیدنی این جزیره به شمار می آید. دلفیناریوم جزیره کیش با وسعتی حدود یکصد هکتار، ده سال پیش افتتاح شد و آقای حسین ثابت، صاحب هتل داریوش، سرمایه گذار این مجموعه میباشد.

مجموعه دلفیناریوم شامل باغ پرندگان - فضای سبزی با بیش از صد گونه گیاهی و استخر دلفین ها میباشد. مربیان حرفه ای در این مجموعه دلفین ها را تربیت میکنند و نمایش بسیار دیدنی و جذاب آنها را برای عموم به اجرا درمی آورند. دیدن نمایش دلفین ها برای همه مخصوصا بچه ها همراه با هیجان و شادی بوده و لحظات پر نشاطی را ایجاد میکند. شما میتوانید در آخر نمایش با دلفین ها و شیر دریایی بازی کنید و عکس بیاندازید. 

بازدید از باغ و فضای سبز این مجموعه خالی از لطف نبوده و شما میتوانید انواع مختلف گونه های گیاهی مانند درختان نخل، اوکالیپتوس، بنجامین، آکاسیا، گل ختمی، تکوما و انواع و اقسام کاکتوس را ببینید و عکس های زیبایی بیاندازید. در این باغ گونه های گیاهی جالب و دیدنی در معرض نمایش هستند که نظر همه را جلب میکنند.

باغ پرندگان مجموعه دلفیناریوم نیز گونه های مختلف پرندگان مثل پلیکان- لک لک - طوطی ماکائو- توکان - قو و اقسام دیگر از پرندگان را در خود جای داده است که بازدید از آنها بسیار شگفت انگیز است. در آکواریوم پارک دلفین ها علاوه بر دلفین، پستانداران دیگری چون شیر دریایی نیز نگهداری و تربیت میشوند. 

این مجموعه، سالن آمفی تئاتر و سفره خانه هم دارد که کنسرت ها و برنامه های شاد بسیاری در سالن آمفی تئاتر اینجا برگزار میشود. برای بازدیدکنندگان این مجموعه قطار اتوبوسی در نظر گرفته شده است که امکان دسترسی به نقاط مختلف را امکان پذیر میکند.

دیدن برنامه های نمایشی و شاد دلفین ها بسیار جذاب است و بدون شک بهترین لحظه های سفرتان به کیش را برایتان رقم میزند. بازدید از مجموعه دلفیناریوم را از دست ندهید.

تور ارزان کیش