سواحل کیش (The beaches of Kish Island)

سواحل کیش
اطلاعات جاذبه گردشگری سواحل کیش
شهر کیش
وب سایت
آدرس فارسی جزیره کیش
آدرس انگلیسی Kish Island - Iran

توضیحات سواحل کیش کیش

ساحل های مرجانی جزیره کیش بسیار دیدنی و زیبا هستند. آب نیلگون خلیج در زیر آفتاب طلایی درخششی چشم گیر دارد که در مجاورت ساحل نقره ای منظره ای بی نظیر را در برابر دیدگان به نمایش میگذارد. تور ارزان کیش فرصتی طلایی برای آشنایی و دیدار با زیبایی های جهان است. با سفر به این جزیره کوچک اما زیبا و پر جاذبه میتوانید در طول روز از آفتاب گرفتن در ساحل و دراز کشیدن و حتی قدم زدن بر روی ماسه های مرجانی لذت ببرید و تن خود را به آب شفاف و تمیز خلیج بسپارید و با شنا کردن لحظات خوشی را سپری کنید. برای بانوان نیز مجموعه ی بزرگی در نظر گرفته شده است که بتوانند از ساحل و آفتاب استفاده کرده و لذت شنا کردن در آبهای نیلگون را تجربه کنند. در این مجموعه سالم سازی امکانات و خدمات بسیاری از جمله ماساژ و طراحی با حنا و غیره در اختیار خانم ها قرار گرفته است.

پیاده روی در طول ساحل با پا نهادن بر روی ماسه های سفید مرجانی لذتی فراموش نشدنی را در پی دارد. در نزدیکی اسکله و در طول ساحل کافه های متعددی وجود دارند که میتوانید در مجاورت ساحل و دریا لحظات خوشی را در کافه ها سپری کنید و در گرمای جزیره با خوردن بستنی و یا نوشیدنی های خنک جانتان را تازه کنید.

غروب های جزیره چنان دیدنی و جذاب است که امکان ندارد کسی به کیش بیاید و دیدن آن را از دست بدهد. بهترین جایی که میتوانید غروب شگفت انگیز جزیره را تماشا کنید سواحل کیش هستند. با رفتن به ساحل میتوانید از زیباترین مناظر غروب خورشید عکس بیاندازید و با دوستان و عزیزانتان تا طلوع خورشید در ساحل خوش بگذرانید. ماهی ها و آبزیان دیگری که در آب هستند بسیار زیبا و دیدنی اند و با کرایه کردن قایق میتوانید به اواسط خلیج رفته و در آبهای شفاف به تماشای ماهی ها بنشینید و از سکوت و زیبایی آنجا لذت ببرید.

در ساحل کیش انواع بازی های آبی همچو جت اسکی - قایق سواری - غواصی - کایت بردینگ - اسکی روی آب - شاتل و بنانا - پاراسل و ماهیگیری وجود دارد که میتواند همه را در هر سنینی سرگرم کند و لذتی بی اندازه را در سفرتان به این جزیره  بگنجاند.

بهترین لحظه ها را در سواحل کیش سپری کنید و از کلیه امکاناتش برای خاطره انگیز کردن سفرتان استفاده کنید. تور ارزان کیش ماهان سیر سام فرصتی برای سفر به جزیره آرزوها!