برج های شعله (Flame Towers)

برج های شعله
اطلاعات جاذبه گردشگری برج های شعله
شهر باکو
وب سایت
آدرس فارسی آذربایجان - باکو
آدرس انگلیسی Azerbaijan- Baku

توضیحات برج های شعله باکو

آسمان خراش ها، ساختمانهای بلندی هستند که ارتفاع آنها حداقل باید 150 متر باشد. بسیاری از آسمان خراش ها، نمادها و جاذبه های گردشگری در شهرهای مختلف جهان هستند. این آسمان خراش ها با دلایل مختلفی ساخته میشوند و کاربردهای مختلف مسکونی ، مخابراتی ، تجاری - اداری و حتی نشانه و نماد شهری دارند.

شهر باکو مستثنی از شهرهای دیگر نبوده و آسمان خراش هایی که برج های شعله نامیده میشوند را در خود گنجانده است. برج های شعله بلندترین آسمان خراش های باکو میباشند که ارتفاع آنها به 190 متر میرسد. ساخت برج های شعله با مدیریت Hill International در سال 2007 آغاز شد و در سال 2012 تکمیل شد. برج های شعله شامل 3 ساختمان جداگانه است که شامل هتل ، واحدهای اداری و آپارتمان میباشد. برج های شعله به طور کامل پوشش صفحه نمایش LED دارند که حرکت شعله را شبیه سازی میکند و از دورترین نقاط شهر هم به راحتی قابل مشاهده است. سیستم کنترل هوشمند روشنایی ساختمان این امکان را ایجاد کرده که در مناسبتهای مختلف بتوان انیمیشن های متفاوتی را بر روی ساختمان طراحی و در معرض نمایش گذاشت. این آسمان خراش ها در سال 2004 برنده جایزه Pittsker برای دستاوردهای معماری شد و در سال 2009 در ژاپن جایزه امپریالیستی را از آن خود کرد. 

نورپردازی هنرمندانه و زیبای برج ها در شب تصویر بی نظیری را از این شعله های آسمان خراش به نمایش میگذارد و عکس های فوق العاده ای میتوانید از آنها بیاندازید. در بعضی شبها شعله ها به رنگ پرچم آذربایجان نورپردازی میشوند. بازدید از این آسمان خراشها قطعا هر گردشگری را مجذوب خود میکند. میتوانید از رستوران ها و کافه های اطراف این برج ها برای داشتن شبی به یادماندنی استفاده کنید. حتی اقامت در هتل یکی از این برجها مطمئنا سفر لوکس و هیجان انگیزی را برایتان در پی خواهد داشت.

با تور ارزان باکو، به این شهر سفر کنید و تمام زیباییش را از نزدیک نظاره گر باشید. شعله های آسمان خراش را از یاد نبرید و شبهای سفرتان را با گشت و گذار در این شهر زنده و نورپردازیهای زیبای برج های شعله خاطره انگیزتر کنید.

تور ارزان باکو