پارک شهر کیش (Shahr park)

پارک شهر کیش
اطلاعات جاذبه گردشگری پارک شهر کیش
شهر کیش
وب سایت Website
آدرس فارسی کیش - ایران
آدرس انگلیسی Kish - hormozgan province

توضیحات پارک شهر کیش کیش

پارک شهر کیش :

کیش منطقه ای خوش آب و هوا با دریای نیلگون خودش گردشگران فراوانی را راهی جنوب کشور کرده است . جزیره ای شاد و مفرح که مکان های تفریحی فراوانی را در خود جای داده است . پارک زیبای شهر کیش

پارک شهر یکی از مکان های تفریحی این جزیره ی منحصر به فرد است . پارکی که فضایی مفرح را برای پر کردن اوقات فراغت شما مهیا کرده است . 

پارکی زیبا که 45% آن را فضای سبز با گیاهان سازگار با آب و هوای کیش تشکیل میدهد . این پارک از معدود پارک هایی است که امکانات لازم برای تردد معلولین را نیز فراهم کرده است . 

این پارک در مجموع 108 هزار متر مربع است که 250 متر مربع آن به محوطه ی بازی برای کودکان اختصاص یافته و شما با خیالی آسوده میتوانید کودکانتان را به این محیط ببرید تا از بازی و سرگرمی های موجود استفاده کنند ، ناگفته نماند پارک و مکان های در نظر گرفته شده برای کودکان ، مسقف هستند و در همه ی فصول ، در گرمترین و سردترین فصل سال هم قابل استفاده میباشد . 

نورپردازی در پارک شهر کیششما هر آنچه از یک پارک توقع داشته باشید را در پارک شهر مشاهده خواهید کرد . اولین دریاچه ی بزرگ کیش در این پارک ساخته شده که 20 تا 30 قایق پدالی دارد که شما میتوانید آنها را اجاره کنید و قایق سواری کنید و لذت ببرید . 

در سفر به جزیره ی زیبای کیش ، پارک شهر را در اولویت قرار دهید . مبلمان زیبا و راحت ، آلاچیق های فراوان برای نشستن و پیک نیک کردن با نقاشی های دیواری جالب حتما ارزش رفتن به این پارک را خواهد داشت . علاوه بر همه ی مزایای گفته شده در این پارک رستوران ، کافی شاپ ، ایستگاه تندرستی ، ایستگاه شطرنج ، غرفه های عرضه ی هنرهای دستی و سازه های چادری در کنار دریاچه ی پارک وجود دارد که قابل استفاده برای عموم است .

این پارک ، پارکی متروک و رها شده بود که با 3 ماه کار شبانه روزی در آن توانستند این محیط مفرح و زیبا را درست کنند که همچنان در حال تکامل است و احداث یک شهربازی مدرن 5 هکتاری و یک پارکینگ 1 هکتاری از برنامه هایی است که در پارک زیبای شهر در حال اجرا است . 

تور ارزان کیش