جزیره لاوینا (Lovina Island)

جزیره لاوینا
اطلاعات جاذبه گردشگری جزیره لاوینا
شهر بالی
وب سایت
آدرس فارسی اندونزی - بالی
آدرس انگلیسی Andonesia - Bali

توضیحات جزیره لاوینا بالی

  بالی یک جزیره آتشفشانی  در میان اقیانوس آرام است. این بهشت روی زمین یکی از قطبهای گردشگری در جهان محسوب میشود. بعضی از سواحل بالی با شن های سیاه پوشیده شده است .‏‏ لاوینا معروف ترین ساحل سیاه رنگ این جزیره است که ساحلی آرام و ساکت دارد. امواج آرام لاوینا محبوبیتش را دو چندان کرده است و علاقه مندان به شنا به لاوینا می آیند تا در دریای آرامش لذت شنا کردن را بچشند و اوقات خوشی را بگذرانند. آب های شمال جزیره بالی معمولا آرامتر هستند و همین امر باعث شده منطقه ای محبوب برای غواصی باشد. اگر به دنبال ماجراجویی و غواصی در آبهای آرام اقیانوس هستید حتما به لاوینا بیایید و تجربه ای فراموش نشدنی را در سفرتان رقم بزنید.

یکی دیگر از زیبایی های لاوینا این است که هنگام طلوع خورشید می توانید در ساحل نظاره گر دلفین های زیبایی باشید که روی آب شنا می کنند. لاوینا بزرگترین تفریحگاه منطقه در ساحل شمالی بالی است. این ساحل زیبا و استثنایی به دلیل داشتن ماسه های آتشفشانی سیاه رنگش بسیار معروف است. 

پراهو، قایق سنتی بالی میباشد که با شکل خاص و زیبایش بسیار جذاب و دیدنیست و حتما شمارا وسوسه میکند تا سوارش شوید. با پراهو میتوانید به بهترین قسمت های اقیانوس برای غواصی بروید و حتی از نزدیک دلفین ها را ببینید و عکس های بی نظیری بیاندازید. 

 تماشای دلفینها، پیاده روی به آبشارها، چشمه های آب گرم و غواصی  و قایق سواری تمام لذتیست که در لاوینا میتوانید تجربه کنید و از ازدحام و شلوغی جنوب بالی به آرامش این جزیره در شمال پناه ببرید تا تعطیلات واقعی را همراه خانواده و دوستان بگذرانید.