پارک ساحلی سیمرغ (Simorgh Beach Park)

پارک ساحلی سیمرغ
اطلاعات جاذبه گردشگری پارک ساحلی سیمرغ
شهر کیش
وب سایت Website
آدرس فارسی کیش - ایران
آدرس انگلیسی Kish - iran

توضیحات پارک ساحلی سیمرغ کیش

پارک زیبای ساحلی سیمرغ :

کیش جزیره ی توریستی و زیبایی که در آب های نیلگون خلیج همیشه فارس قرار گرفته است . پارک زیبای ساحلی سیمرغ یکی دیگر از پارک های زیبایی است که در ضلع جنوب شرقی جزیره ی زیبای کیش در جوار هتل مارینا در امتداد ساحل قرار گرفته است . پارکی زیبا و مکانی شگفت انگیز برای توریستان و گردشگران علاقه مند به تفریح و ورزشپارک زیبای ساحلی سیمرغ کیشدر پارک زیبای سیمرغ مسیر دوچرخه سواری با مساحت 15 هزارمتر مربع و طول 300 متر وجود دارد و شما میتوانید حین دوچرخه سواری در امتداد ساحل از دیدن دریا و چشم انداز زیبا و شگفت انگیز آن هم لذت ببرید . 

در این پارک امکانات لازم برای بازی بدمینتون ، پینگ پونگ و اسکیت فراهم شده است به همراه پارک لوله برای کودکان ، تا شما کودکانتان را در آنجا سرگرم کنید و با خاطری آرام به تفریح خود بپردازید . مسیرپیاده در امتداد ساحل ، آبنما ، سرویس بهداشتی ، فضای سبز و پارکینگ از دیگر امکاناتی است که در پارک زیبای سیمرغ برای شما فراهم شده است . مجسمه ی سیمرغ پارک زیبای ساحلی سیمرغ کیشیکی دیگر از جاذبه های پارک زیبای سیمرغ که برای همه جذاب است ، مجسمه ی سیمرغ نزدیک دریا است که روی اسکله قرار گرفته . این مجسمه با زیبایی های فراوانش توجه همه ی توریستان و گردشگران را به خود جلب کرده است . 

در سفر به جزیره ی شگفت انگیز کیش حتما بازدید از پارک زیبای سیمرغ را در اولویت قرار دهید و مطمئن باشید که از رفتن به این پارک زیبا پشیمان نخواهید شد . 

تور ارزان کیش