اطلاعات میلان
کشور ایتالیا
دین مسلمان-مسیحی
جمعیت 4200000
زبان رسمی ایتالیایی
آب و هوا مدیترانه ای
میانگین دما 21
سطح قیمت -

میلان پایتخت مد و فشن و فرهنگ اروپاست. شهر باکلاس ایتالیایی ها با تیم های فوتبال پر آوازه! میلان شهر قدیس های فوتبالیست! شهر پرافتخار ترین تیم اروپایی!
از مالدینی و نستا و کاکا و کاستاکورتا و شوچنکو و اینزاگی و سیدورف و کافو و پیرلو تا حتی دیوید بکهام و زلاتان و رونالدینیو و رونالدو و الشروای و سایر ستاره های میلان
همگی حکم یک جاذبه گردشگری و یک آهنربا برای تمامی مردم جهان به صرف دیدن یک فوتبال تماشایی در ورزشگاه مشهور سن سیرو (جوزفه مه آتزا) این شهر را داشته اند.
میلان شهر مد و فشن نیز هست. جشنواره های مد و فشن مثل ویکتوریا سیکرت شو و سایر نمایش ها یکی از پایه ثابت های این شهر و به اقامتگاه تقریبا ثابت مدل های درجه دنیا همچون آدریانا لیمای برزیلی تبدیل شده است.
زیباترین مدل های جهان به این شهر زیبا رفت و آمد دارند و برندهایی همچون آرمانی، ورساچه، پرادا، دولچه و گابانا، میو میو و … در این شهر مشغول بکار هستند.
علاوه بر اینها شما در میلان کلیساها و میدان ها و طاق ها و مجسمه های بسیار عظیم و باشکوه و ظریف را خواهید یافت که می توانید ساعت ها در آن سرگرم شوید.
همچنین شما می توانید نقاشی دیواری معروف شام آخر لئوناردو داوینچی مخترع و نقاش پرآوازه ایتالیایی را در سالن ناهار خوری کلیسای سانتا ماریا دله گرتزیه در شهر میلان ببینید.