اطلاعات گردشگری میلان

میلان
اطلاعات شهر
کشور ایتالیا
دین رسمی مسلمان-مسیحی
جمعیت 4200000
زبان رسمی ایتالیایی
آب و هوا مدیترانه ای
میانگین دما 21
سطح قیمت -

توضیحات شهر میلان

میلان پایتخت مد و فشن و فرهنگ اروپاست. شهر باکلاس ایتالیایی ها با تیم های فوتبال پر آوازه! میلان شهر قدیس های فوتبالیست! شهر پرافتخار ترین تیم اروپایی!
از مالدینی و نستا و کاکا و کاستاکورتا و شوچنکو و اینزاگی و سیدورف و کافو و پیرلو تا حتی دیوید بکهام و زلاتان و رونالدینیو و رونالدو و الشروای و سایر ستاره های میلان
همگی حکم یک جاذبه گردشگری و یک آهنربا برای تمامی مردم جهان به صرف دیدن یک فوتبال تماشایی در ورزشگاه مشهور سن سیرو (جوزفه مه آتزا) این شهر را داشته اند.
میلان شهر مد و فشن نیز هست. جشنواره های مد و فشن مثل ویکتوریا سیکرت شو و سایر نمایش ها یکی از پایه ثابت های این شهر و به اقامتگاه تقریبا ثابت مدل های درجه دنیا همچون آدریانا لیمای برزیلی تبدیل شده است.
زیباترین مدل های جهان به این شهر زیبا رفت و آمد دارند و برندهایی همچون آرمانی، ورساچه، پرادا، دولچه و گابانا، میو میو و … در این شهر مشغول بکار هستند.
علاوه بر اینها شما در میلان کلیساها و میدان ها و طاق ها و مجسمه های بسیار عظیم و باشکوه و ظریف را خواهید یافت که می توانید ساعت ها در آن سرگرم شوید.
همچنین شما می توانید نقاشی دیواری معروف شام آخر لئوناردو داوینچی مخترع و نقاش پرآوازه ایتالیایی را در سالن ناهار خوری کلیسای سانتا ماریا دله گرتزیه در شهر میلان ببینید.

تور های میلان

هتل های میلان

رستوران های میلان

بازار های خرید میلان

جاذبه های گردشگری میلان