اطلاعات گردشگری کوالالامپور

کوالالامپور
اطلاعات شهر
کشور مالزی
دین رسمی اسلام
جمعیت 30000000
زبان رسمی مالزیایی
آب و هوا استوایی
میانگین دما 28
سطح قیمت متوسط

توضیحات شهر کوالالامپور

شهر دیدنی و توریستی کوالالامپور :

شهر دیدنی و توریستی کوالالامپور پایتخت رسمی کشور مالزی و پرجمعیت ترین شهر مالزی در ایالت سلانگور است که زیر نظر دولت اداره میشود . این شهر زیبا و دیدنی در ساحل غربی شبه جزیره ی مالزی در دامنه های کوهستانی قرار گرفته است . شهر دیدنی و توریستی کوالالامپور که مهمترین و سرزنده ترین شهر مالزی نیز است دارای چندین فرهنگ و نژاد است اما نژاد اصلی این شهر مالزیایی ها ، چینی ها و هندوها هستند . اگر به آداب و رسوم این شهر زیبا نگاه کنیم به وضوح متوجه تنوع قومی نژادی در فرهنگ ، اعتقادات مذهبی ، زبان ، غذا و معماری شهر خواهیم شد . ترکیب خانه های متعلق به قبل از جنگ درکنار برج دوقلو و ساختمان های بلند امروزی دیدی جالب و بحث برانگیز را در شهر بوجود آورده است. از طرفی اگر علاقه به خرید لباس و هر چیز دیگری دارید ، پول خود را پس انداز کنید و زمان سفر خود را سوم خرداد تا دوازدهم مرداد در نظر بگیرید . این زمان ، زمان برپایی کارناوال های حراج های بزرگ است ، حراج هایی که تا هفتاد درصد تخفیف واقعی دارند.

آب و هوای شهر دیدنی و توریستی کوالالامپور :

کوالالامپور که در بین اهالی شهر به نام KL معروف است دارای آب و هوای گرم و دلنشینی است و در هر زمان از سال باید انتظار بارش را در این شهر داشت زیرا شرایط آب و هوایی شهر استوایی است .

مکان های دیدنی شهر دیدنی و توریستی کوالالامپور :

شهر کوالالامپور یکی از دیدنی ترین و توریستی ترین شهر های دنیا است و به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی نباید از دیدنی های شهر گذشت کرد و آن ها را ندید . برج های دو قلوی پتروناس ، بلندی های کوالالامپور ، آکواریوم KLCC کوالالامپور ، پارک آبی سان وی ، مسجد آبی ، موزه نگارا ، برج منارا کوالالامپور ، باغ پرندگان ، بلندی های گنتینگ ، روستای فرانسوی و پارک پروانه ی کوالالامپور از مکان هایی است که در سفر به کوالالاکپور حتما باید از آنها دیدن کرد.

حمل و نقل شهر دیدنی و توریستی کوالالامپور :

حمل و نقل در شهر دیدنی و توریستی کوالالامپور بسیار آسان و سریع است . شهر دیدنی و توریستی کوالالامپور  مجهز به قطار شهری ، اتوبوس ، تاکسی و سیستم حمل و نقل عمومی و سریع است . این شهر زیبا به خوبی توسط بزرگراه ها و شاه راه های مهم و خیابان های عریض به هم وصل شده است که جا به جایی را در شهر بسیار آسان کرده است. متروی کولالامپور در سال 1996 تاسیس شد که اکنون دارای 4 خط و 80 ایستگاه است.

مطالب مرتبط : تور ارزان کوالالامپور تور ارزان بالی - تور ارزان کوش آداسی 

تور های کوالالامپور

هتل های کوالالامپور

بیرجایا تایمز اسکوار

بیرجایا تایمز اسکوار

رستوران های کوالالامپور

بازار های خرید کوالالامپور

جاذبه های گردشگری کوالالامپور

برج های دوقلوی پتروناس

برج های دوقلوی پتروناس

پارک آبی سان وی

پارک آبی سان وی

غار میمون ها

غار میمون ها

آکواریوم KLCC

آکواریوم KLCC

Web Analytics