اطلاعات مونترو
کشور سوئیس
دین مسیحی
جمعیت 0
زبان رسمی المانی -فرانسه-ایتالیایی-زبان قدیمی رومانش
آب و هوا معتدل کوهستانی
میانگین دما 0
سطح قیمت گران

شهر چارلی چاپلین یا مونترو، سوئیس

کشور سوئیس با شعار یکی برای همه، همه برای یکی در سال ۱۲۹۱ تأسیس و پایه گذاری شد. این کشور از نظر ثروت رتبه اول جهان را به خود اختصاص داده است و بخش‌های مهم اقتصادی آن مربوط به بانکداری و صنعت توریسم می باشد. این کشور مقصدی فراموش نشدنی برای گردشگران ماجراجو و عاشق خریدهای گران می باشد. یکی از شهرهای این کشور که مورد توجه توریستیان زیادی واقع می گردد شهر مونترو می‌باشد. این شهر که در جنوب غربی کشور و نزدیک به ساحل دریاچه ژنو و همچنین در کوهپایه‌های آن واقع شده منظره های رویایی و خاصی را تشکیل داده است به طوری که هر بیننده را می‌تواند ساعت ها مجذوب زیبایی های خویش کند.

مونترو

این شهر توسط تاکستان ها احاطه شده که این نیز بر زیبایی آن می‌افزاید. علاوه بر طبیعت بکر آثار تاریخی موجود در شهر نیز که اغلب مربوط به قرون وسطا می باشد موجب جلب توریست بیشتری می شود و همچنین به دلیل آب و هوای معتدل و مدیترانه‌ای شهر درختانی چون نخل، کاج و سرو در این شهر به خوبی رشد می کنند به طوری که می‌توان اِذان کرد مونترو تاریخ و طبیعت را با هم پیوند زده است و حاصل آن برگزاری جشن ها و فستیوال های گوناگونی نظیر فستیوال جاز در طی سال می شود. این شهر زیبا علاوه بر مورد توجه بودند توسط توریست ها مورد توجه خاص تعدادی از مشاهیر جهان نیز بوده به طور مثال: هنرمند بزرگ چارلی چاپلین، نویسنده معروف لرد بایرون، ‏فردی مرکوری که مونترو را برای سکونت آرام و رویایی انتخاب کرده اند.

مونترو
 

گردش در مونترو از قرون وسطا تا به امروز

این شهر که به طور اختصاصی تابلوی زیبا از قرار گیری منظم تاکستان ها، امواج زیبای دریا و غرور سر به فلک کشیده آلپ را به تصور کشیده است می تواند هر کوچه و پس کوچه آن مورد بازدید واقع شود. قلعه چیلون که مربوط به قرون وسطا می باشد.

تور اتریش

مونترو

در یک جزیره صخره ای آب‌های نیلگون آن را احاطه کرده و توسط خطی از جنگل پوشیده شده قرار دارد. قلعه رویایی که می‌تواند اکنون محل ملاقات های خاص باشد. قصر باشکوه مونترو از خانه های واقع شده در خط ساحلی می‌باشد که مورد توجه گردشگران واقع می شود. البته این شهر، سازه های جدید و دانشکده های زیادی را دارد که خود می‌تواند جزء مناطق گردشگری واقع شود. موزهChaplins Corld موزه ای زیبا و جالب توجه از کمدین معروف چارلی چاپلین می باشد.

هتل های پرستاره مونترو

در این شهر هتل های زیادی با نماهای قدیمی و امکانات خاصی قرار دارد که هر یک بنا به سلیقه مهمانانشان مورد انتخاب واقع می شود به طور اختصاری می توان از هتل رویال پلازا، B&B، Splendid نام برد.

مراکز خرید در شهر مونترو

این شهر که از نظم و پاکیزگی بی‌نظیری برخوردار است دارای مغازه های خاص مربوط به فروش بهترین شکلات های جهان می باشد. البته نباید از طعمه بی نظیر انگور در این شهر چشم‌پوشی کرد. پنیر های خوش عطر و طعم سوئیسی که طرفداران خاص خود را در جهان دارند نیز در این شهر به راحتی یافت می‌شود. در مراکز مهم خرید اقلام لوکس و ساعت های درجه یک و دقیق را می‌توان با کمی قیمت بالا در اختیار داشت. البته در صبح های روز جمعه بازارهای زیبایی در کنار دریاچه برگزار می شود که طرفداران زیادی نیز دارد. زندگی در هریک از شهرهای سوئیس مساوی است با آرامش و آسایش و امنیت.

مونترو