اطلاعات گردشگری پاریس

پاریس
اطلاعات شهر
کشور فرانسه
دین رسمی مسلمان-مسیحی
جمعیت 0
زبان رسمی فرانسوی
آب و هوا مدیترانه ای
میانگین دما 0
سطح قیمت 0

توضیحات شهر پاریس

پاریس 

پاریس شهری زیبایی و رویای در کشور منحصر به فرد فرانسه استکه از شهر ها شناخته شده است.که همه آرزوی رفتن به آنجا را دارند از این کشور رویایی و منحصر به فرد میتوان به عنوان پنجمین شهر اقتصادی جهان یاد کرد .حدود 2165000 تن در این شهر زیبا زندگی میکنند و همین امر باعث شده از پرجمعیت ترین شهر های اروپا محسوب شود ، شما در این شهر اشخاص مختلف از ملیت های مختلف را میبینید چرا که سالیانه 45 میلیون نفر توریست و گردشگر وارد این شهر میشوند.پاریس به واقع مقصدی رویایی و بی نقص است که اماکن معروفی را در خودش گنجانده، این شهر رویایی و زیبا جذابیت های ریز و درشت فراوانی دارد به عنوان مثال یکی از جذابیت های پاریس وجود 478000 عدد درخت است که آن را تبدیل به سبز ترین پایتخت اروپا کرده . شهر رویایی پاریس

آب و هوای اقیانوسی در این شهر با نسیمی خنک همراه است و از آن دسته شهرهاییست کخ در تمامی ماه سال بارندگی دارد و اگر بخواهیم به یکی دیگر از جذابیت هایش اشاره کنیم همین باران های ناگهانی زیباست ، اما خیلی کم اتفاق می افتد که شما در این شهر برف ببینید.میدان باستیل ، خیابان شانذلیزه ، میدان کنکورد ،محله ی سه ال ، محله ی لومری ، خیابان مونتاین ، محله ی مونتارتر ، محله ی مون پارناس ، خیابان لوپرا ، محله ی لانین و سنت اونور از خیابان ها و میادین معروف در شهر پاریس است که همیشه شلوغ و فعال است و خیلی کم اتفاق افتاده که این اماکن خالی از جمعیت باشد . نمایی از شهر زیبای پاریس در فرانسه

اگر مسافر شهر زیبای پاریس هستید حتما از اماکن دیدن و توریستی آن دیدن کنید چرا که پاریس از آن دسته شهر هاییست که اماکنی منحصر به فرد و خاص را در دل خود گنجانده !! کلیسای مادلین ، باغ تویلری ، موزه ی لودر ، تاق نصرت پیروزی ، گراند پله و تپیت پله از اماکنی است که در سفر به پاریس اگر از آن ها بازدید نکنید قطعا پشیمان نخواهید شد . 

پاریس دارای کافه هاییست که از سال های دور وجود داشته اند و امروزه نیز مشهوریت خاصی میان توریستان و گردشگران پیدا کرده است . از کافه های معروف این شهر ایده آل میتوان به کافه دولاپه ، کافه دوماگوت و کافه فلورا اشاره کرد ، پس اگر قصد رفتن به کافه را داشتید حتما دنبال یکی از این سه کافه بگردید .

اگر بخواهیم از غذاهای فرانسوی در پاریس حرفی بزنیم باید بگوئیم به عقیده ی مردم و توریستان و گردشگران بهترین غذاهای فرانسوی در پاریس جمع شده ، این شهر با 5000 رستوران و لوکس پذیرای میهمانان میباشد . رستوران لانواس ، ماکسیم ، پیر گاگز ، لزامبا سادور ، لاتراس و ویکنز از رستوران های معروف پاریس است و مناسب برای کسانی است یه بدنبال رستوران های مجلل با غذاهای لذیذ و متنوع هستند . شهر زیبای پاریس فرانسه

پاریس معروف ترین و بهترین کاباره را در دل خود گنجانده . کاباره ی موان روژ کاباره ای در محله ی مونتهارتر است که تقریبا برای هر کسی نامی آشنا است ! این کاباره تا امروز افراد ثروتمند فراوانی را به خاک زده و افراد فراوانی را از عرش به فرش رسانده !! 

برای اقامت در شهر پاریس بهتر است کمی درباره ی هتل هایش تحقیق کنید . اما اگر به دنبال هتل لاکچری و معروف هستید ما هتل ریتز را پیشنهاد میکنیم افرادی همچون ارنست همینگوی ، مارسل پروست ، ادوارد فیتر جرالو ، ادوارد هفتم ، پادشاه انگلستان و چارلی چاپلین از میهمانان این هتل بوده اند . البته هتل کریلیون نیز هتل است که در قرن 18 ساخته شده و آن نیز از لوکس ترین ها در شهر رویایی پاریس محسوب میشود . 

پیشنهاد میکنیم اگر قصد سفر به شهر زیبای پاریس را دارید . آژانس مسافرتی هورگشت آژانسی امن و موفق در این امر است ، پس فرصت را از دست ندهید !!

تور های پاریس

هتل های پاریس

سژوقز اند افیرز پاریس

سژوقز اند افیرز پاریس

کنکورد مونپارنس

کنکورد مونپارنس

بست وسترن

بست وسترن

ویلا مونتپارناس

ویلا مونتپارناس

رستوران های پاریس

بازار های خرید پاریس

جاذبه های گردشگری پاریس

Web Analytics